Poruszające oświadczenie! Księżna Kate jest śmiertelnie chora!

Kate Middleton czyli Księżna Walii w ostatnim czasie znikła z mediów. Taka sytuacja wywołała falę spekulacji i sugerowano kryzys w małżeństwie księżnej.

Wczoraj na oficjalnym profilu „The Prince and Princess of Wales”, Księżna Kate opublikowała swoje oświadczenie. 42-letnia Kate Middleton poinformowała o swojej chorobie.

 

https://www.instagram.com/princeandprincessofwales/

 

Księżna Kate – operacja i diagnoza

Jak wyjaśniła Księżna Kate, pierwotnym powodem jej zniknięcia, była poważna operacja, jaką przeszła w styczniu 2024 r..

 

W styczniu przeszłam poważną operację. W tym czasie warunkowano, że mój stan nie jest nowotworowy, operacja przebiegła pomyślnie.

– opowiada Kate Middleton.

 

Później jednak okazało się, że w jej ciele wykryto komórki rakowe.

 

Pomimo to, badania po operacji pokazały, że był obecny nowotwór. Mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii profilaktycznej i jestem obecnie na wczesnym etapie tej terapii.

 

To oczywiście wywołuje ogromny szok.

– przyznała.

 

Przemysław Babiarz stracił pracę w TVP?. Dziennikarz walczy o zdrowie w szpitalu!

 

Księżna Kate – nowotwór

Dalej księżna wyjaśniała, że najpierw dochodziła do siebie po operacji. Później zaś musiała się zmierzyć z druzgocącą diagnozą:

 

William i ja robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by przepracować to i zmierzyć się z tym w gronie najbliższych, dla dobra naszej rodziny (…)

 

….potrzebowaliśmy czasu, by wyjaśnić wszystko George’owi, Charlotte i Louisowi w sposób najbardziej dla nich odpowiedni i zapewnić ich, że wszystko będzie dobrze

 

Księżna Kate zapewniła, że obecnie czuje się dobrze i robi wszystko, by mieć dobre nastawienie. Jednocześnie prosiła o zrozumienie faktu, że obecnie ona sama, a także jej rodzina potrzebują prywatności.

 

Nagranie Księżnej Walii jest bardzo poruszające. Widać, że Kate jest zmieniona przez swoją chorobę oraz, że mówienie o tym wszystkim, jest dla niej bardzo trudne.

 

 

Komentarze