Ktoś grozi Wiktorii Gąsiewskiej! SZOKUJĄCY KOMENTARZ…

Ktoś grozi Wiktorii Gąsiewskiej! SZOKUJĄCY KOMENTARZ, który pojawił się pod najnowszym postem młodej aktorki nie pozostawia złudzeń. Czy Wiktoria ma powody do obaw? 

 

Ktoś grozi Wiktorii Gąsiewskiej!

Wiktoria Gąsiewska to młodziutka polska aktorka, która zyskała popularność dzięki roli w serialu Rodzinka.pl. Często dzieli się swoimi przemyśleniami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio aktorka opowiedziała o szokującej sytuacji, która spotkała ją w nieoznakowanej taksówce, gdy podróżowała po Wrocławiu. 

 

– Update Wrocław! Nie wsiadajcie do tego typa! Kierowca zza granicy od razu po wejściu do auta zaczął mówić, że Polska to g*wno(…)Gdy poprosiłam go o zamknięcie przedniego okna, usłyszałam, że mam wyp****alać! – napisała na Instagramie Wiktoria Gąsiewska. 

 

Aktorka udostępniła na foto w relacji Instastories tablice rejestracyjne pojazdu. Profil Gąsiewskiej obserwuje bez mała 900 tysięcy osób, dlatego jej ostrzeżenie z pewnością dotarło do wielu fanów.

 

Co ciekawe, gdy aktorka udostępniła na profilu nowe zdjęcie bez makijażu, zostało ono skomentowane przez użytkownika podejrzanego, nieznanego konta. Komentarz bez wątpienia brzmiał jak groźba i próba zastraszenia celebrytki. 

Słuchaj g*wniaro. Wsiadłaś do Ubera, a nie do licencjonowanej taksówki. Masz 3 dni na odszczekanie swoich słów, bo jak nie…” – napisał w nieprzyjemnych słowach anonimowy obserwujący. Łatwo się domyślić, że może być to kierowca Ubera, przed którym przestrzegała Gąsiewska. 

Wiktoria nie przejęła się słowami obserwującego. Szybko zripostowała jego komentarz.

Zaraz Ty zaszczekasz, jak myślisz, że jesteś incognito” – odpisała Gąsiewska.

Źródło: Instagram

Zobacz: Wiktoria Gąsiewska przeżyła szok w taksówce! Kierowca kazał jej 

Zdjęcie: Instagram

 

 

 

 

 

Komentarze