Ma zarzuty prokuratorskie? „Prawdą jest, że byłem…” – informuje Michał Wiśniewski.

Michał Wiśniewski (49 l.) to wokalista i lider zespołu „Ich Troje”. Kojarzony jest także z powodu swoich licznych związków i posiadania dzieci z kilkoma swoimi żonami.

Kilka dni temu Super Express informował, że Michał Wiśniewski wpadł w poważne tarapaty:

 

„Z informacji przez nas uzyskanych wynika, że Michał Wiśniewski usłyszy zarzuty o wyłudzenie pożyczki na prawie 3 miliony złotych. 27 września 2021 r. warszawska prokuratura wydała postanowienie o przedstawieniu zarzutów liderowi Ich Troje.”*

 

https://www.instagram.com/m_wisniewski1972/

 

Jak informował tabloid, lider „Ich Troje” miał wziąć kredyt na 2,8 miliona złotych, a pożyczka miała zostać udzielona na podstawie nierzetelnych oświadczeń majątkowych.

 

W odpowiedzi wokalista wydał oświadczenie. Przyznał, że faktycznie wziął taką pożyczkę. Zapewnia jednak, że nie doszło do przestępstwa:

 

Prawdą jest, że byłem klientem SKOK Wołomin, który udzielił mi 15 lat temu kredytu, a który spłacałem. Ze względu na utratę płynności finansowej pojawiły się opóźnienia w spłacie przedmiotowego kredytu, jak również innych zobowiązań.

Utrata płynności finansowej nie jest przestępstwem

 

Zwracając się do dziennikarza Se.pl poinformował:

 

Odnosząc się do informacji o rzekomym postawieniu mi zarzutów prokuratorskich w związku ze sprawą SKOK Wołomin, oświadczam, że nie zostały mi postawione zarzuty ani niczego nie wyjaśniałem w sprawie, o której Pan napisał w mailu a później w artykule.

 

Michał Wiśniewski uważa też, że celem publikowania nieprawdziwych informacji na jego temat ” służy nagłośnieniu sprawy i ubarwieniu jej na czerwono.”

 

https://www.facebook.com/MichalWisniewskiOfficial/posts/443818223767379

 

* cyt. se.plKomentarze