Macademian Girl w nowej roli! Najpierw zamknęła bloga modowego, a teraz…

Macademian Girl w nowej roli! Influencerka zrezygnowała z prowadzenia swojego bloga modowego, jednak już wkrótce czekają ją nowe wyzwania.

 

Macademian Girl w nowej roli!

 

Niedawno Macademian Girl zamknęła bloga modowego, ponieważ jej zdaniem moda zbytnio skupia się na „byciu w zgodzie z trendami”. O swojej decyzji poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Oto jej oficjalne oświadczenie.

 

 

Sprawdź również: Joanna Liszowska pokazała ODWAŻNE zdjęcie! NIE MA na nim…

 

Zamknęłam bloga o modzie. Tak, to prawda. Ale nie zakończyłam swojej misji w internecie(…)Mam poczucie, że ostatnio moda szczególnie gryzie swój własny ogon i zamiast na byciu o radości i kreacji, skupia się na „byciu w zgodzie z trendami”. To akurat nie jest ani mój, ani mam nadzieję Twój cel w życiu. Moda jako sposób ekspresji – zawsze na tak, jako sposób na zapełnienie pustki, która ma źródło zupełnie gdzie indziej – zawsze na nie – napisała w swoim Instagramowym poście Tamara Gonzalez Perea.

 

 

 

Od teraz działalność Tamary w Internecie będzie polegała na poszerzaniu świadomości odbiorców w kontekście rozwoju osobistego, relacji, budowania własnego ego itp.

 

 

 

Macademian nie może narzekać również na brak innych zajęć. Jest jedną z czołowych prezenterek programu „Pytanie na śniadanie”. Niebawem wspólnie z dziennikarzem Tomaszem Kammelem poprowadzi program  „Dance, dance, dance” w TVP2. Do niedawna prowadzącą telewizyjnego show była piękna Barbara Kurdej-Szatan.

 

 

 

Co na temat „Dance, dance, dance” sądzi nowa prowadząca? Tamara nie ukrywa, że jest ogromnie szczęśliwa z faktu, że dano jej możliwość poprowadzenia show.

 

 

„Dance, dance, dance”to format nieporównywalny z żadnym innym – zarówno pod względem rozmachu, jak i poziomu trudności układów tanecznych, któremu muszą podołać współzawodniczące pary. Jestem ogromnie szczęśliwa, że jako prowadzącej ten program, będzie mi dane obserwować ich zmagania z bliska, tym bardziej, że taniec zajmuje szczególnie ważne miejsce w moim sercu- przyznaje Macademian Girl.

 

 

Źródło: Wirtualne media, Instagram

Zobacz również: Cała Polska szuka odpowiedzi na pytanie z milionerów! Znasz odpowiedź?

 

 

 

 Komentarze