Maciek Dowbor przebadał się na koronawirusa! To, co stało się potem…

Wiele osób ze świata mediów w dobie koronawirusa nie może pracować. Maciek Dowbor ma jednak inną sytuację.

Do tej pory Maciek Dowbor pracował jako prowadzący program „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jednak telewizja Polsat wstrzymała realizację tego projektu aż do jesieni.

Mimo to, Maciej nadal pracuje – bo prowadzi jeszcze audycję w radiu RMF FM. I właśnie z tego względu prezenter postanowił zrobić sobie test na koronawirusa.

 

Co stało się potem?

Jak przystało na osobę medialną, Dowbor podzielił się tą informacją z internautami. Jednak to, co stało się potem, było oburzające.

Na dziennikarza wylała się fala krytyki. Obserwujący Macieja Dowbora zarzucali promowanie testów, które nie dają pewności co do wyniku:

 

„Tak na poważnie?! Test który 80% jest nieskuteczny wykazał że jest Pan zdrowy i teraz będzie siedział Pan w domu w maseczce i czekał na co?! Wam już też rozum odebrało czy takie tematy podbijają oglądalność?!

 

Nie powinno się reklamować takich rzeczy. Są mało wiarygodne. I niestety faktycznie wychodzą różnie. Niestety loteria. Także szkoda pieniędzy.”

 

>>>Wybrał się do lasu. Musi odbyć kwarantannę, bo…

 

Ile Ci zapłacili?

Pojawiły się też głosy dotyczące owej „reklamy”. Jeden z internautów zapytał:

 

„A Tobie Macieju ile zapłacili za reklamę fejkowych testów ?”

 

Dowbor odpowiada:

 

„nic bo to nie jest lokowanie. Po prostu zwykły post, bo dla mnie było to ciekawe doświadczenie i się nim podzieliłem. Tyle w temacie.”

 

Maciej Dowbor zrobił test na koronawirusa – https://www.instagram.com/maciej_dowbor/

 

Żona oburzona

Komentarzami internautów była oburzona żona Macieja Dowbora – Joanna Koroniewska. Aktorka już wiele razy spotkała się z ostrą krytyką, na przykład za to, że… uśmiecha się szeroko(!). Powiedziała wtedy: KOCHAM SIĘ SZCZEŻYĆ!!! Szerooookoooo i dłuuugoooo.

Teraz Joasia zwróciła uwagę na szerzący się hejt w kierunku Maćka:

 

„Wiedziałam, że post Maćka o wykonaniu prywatnie testu wzbudzi wiele skrajnych emocji i rozumiem, że to drażliwy temat, ale sugerowanie zarabiania na nim pieniędzy i wykorzystywania całej tej sytuacji, podżegania co poniektórych do nienawiści czy w końcu ciągle pytania jakie w ogóle ma pan wskazania etc. w moim odczuciu oznaczają jedno- coraz śmielej pozwalamy sobie na akcentowanie swoich, często nieprzemyślanych poglądów.

 

Jaki jest wynik?

Test, jaki zrobił Maciek Dowbor wykazał, że prezenter jest zdrowy:

 

„Na razie jestem czysty! Chociaż po cichu liczyłem, że przeszedłem to cholerstwo bezobjawowo i będę już odporny. Cóż… Wracam do maseczki.”

 

Ale efekt, jaki dał post Macieja, sprowokował Joannę do walki z mową nienawiści i podjęcia kroków prawnych:

 

„…nie będziemy tolerować takiego zachowania. Absolutnie.”

 

 

>>>Maciej DOWBOR pokazał zdjęcie KORONIEWSKIEJ. Szokujący szczegół! (FOTO)

 

https://www.instagram.com/p/B_ap33RANGF/

 

https://www.instagram.com/p/B_ZbmlFHxIh/

fot. instagramKomentarze