Maciej DOWBOR pokazał zdjęcie KORONIEWSKIEJ. Szokujący szczegół! (FOTO)

Maciej Dowbor znany jest ze swojego poczucia humoru.

Razem ze swoją żoną – Joanną Koroniewską, Dowbor uprawia potyczki słowne za pomocą instagrama. Para jest znana z tego, że wzajemnie komentują swoje posty, ku uciesze fanów. Nawet ze wspólnego biegania potrafią zrobić kabaret >>>Zobacz TUTAJ

Wakacje w Hiszpanii

Maciej i Joanna – wzorem innych gwiazdorskich małżeństw – postanowili się wybrać na wakacje zimą. Pojechali do Hiszpanii i publikowali liczne zdjęcia ze swojego wypoczynku.

Joanna Koroniewska zajadała się hiszpańskimi daniami i ktoś tam dopatrzył się większego brzuszka u aktorki. Pojawił się zatem temat – hipotetycznej – ciąży.

Chciała zdementować

Joanna już wcześniej odniosła się do sprawy pisząc:

„Od wczoraj po wrzuceniu instastory dostaję od Was gratulacje z powodu mojej kolejnej rzekomej ciąży. 🤣🤔🤪Dementuję. Choć rzeczywiście są kobiety, które są i mogą być w tym błogosławionym stanie bez najmniejszych problemów i kiedy tylko zapragną, ja niestety do nich nie należę. 😔”

Temat jednak nie ucichł, więc aktorka postanowiła  zamieścić zdjęcie w bikini (zdjęcia poniżej), by pokazać, że nadal jest w pojedynkę (a nie w „dwupaku”):

„Właśnie otrzymałam telefoniczne gratulacje od mojej Cioci z okazji trzeciej ciąży. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤷‍♀️🤭🤭Podobno śmiga info w internetach. Pisałam na ten temat parę postów wcześniej. Wystawało mi się, że absolutnie klarownie i jednoznacznie się wypowiedziałam. A jednak… „

Zobacz też: PUDELEK wyśmiał pomysł Macieja DOWBORA! Komentarz prezentera… BEZCENNY!

Szczegół na zdjęciu

Na zdjęciu Joanny Koroniewskiej różne rzeczy mogą zwrócić uwagę. Począwszy od rozwianych włosów, poprzez bikini nie od kompletu(?), duże klapki, po widok w tle.

Jednak Maciej Dowbor zauważył jeden szczegół. I nie omieszkał obśmiać swojej żony:

„Ostatnie zdjęcie na profilu mojej żony i pewien drobny mankamencik wywołuje coraz większe zamieszanie w sieci. 🤦‍♂️🤦‍♂️ W związku z tym chciałbym z pełną stanowczością zaznaczyć, że mimo wszystko to ja jestem mężczyzną w naszym związku. Mam wpływ na wiele ważnych decyzji. Na przykład wybieram markę samochodu, trasy, moment wymiany opon, oleju w silniku, a czasem @joannakoroniewska pozwala mi nawet prowadzić. Uważam, że w ŚWIETLE ( używam tego słowa z pełną premedytacją 😂😜) zaistniałych faktów to i tak dużo. 😂😂😂😂”

Odpowiedź Koroniewskiej

Joanna nie pozostała mu dłużna i napisała:

„Ani żadnego ciążowego brzucha ani NICZEGO między nogami nie posiadam choć @maciej_dowbor twierdzi, że jestem babą z jajami.😝😝😤😤😤🤯 Ja nawet śmiem uważać, że czasami MOJE COJONES są większe od wyżej wymienionego. 🤫🧐🤭🤔Pewnie większość moich obserwatorek płci żeńskiej MA PODOBNIE. 😂😂🙌 Dziękuję też za WSZYSTKIE słowa troski. O TEN wystający element. To CIEŃ, ale ciekawa jestem co by dobry psychoterapeuta o NAS powiedział bo JA ZAUWAŻYŁAM to SAMO co WIĘKSZOŚĆ i z premedytacją nie zawahałam się go użyć. 🏆🌴✌️🙌😂😂”

Co było na zdjęciu?

Jak się okazuje, na zdjęciu Joanny, które miało wykazać, że nie jest w ciąży pojawiło się coś innego. Było to coś przypominające męskie przyrodzenie. A w rzeczywistości chodziło o cień mięśni czy ścięgien, który dał takie wrażenie.

zdjęcie Joanny – https://www.instagram.com/joannakoroniewska/
Co zobaczył Maciej Dowbor – https://www.instagram.com/maciej_dowbor/

Mimo tej wpadki Koroniewska nie powinna się przejmować. Podobne sytuacje się zdarzają także innym.

Na przykład Dawid Kwiatkowski pokazał się w towarzystwie Roksany Węgiel mając między nogami>>>CZYTAJ DALEJ

 

fot. https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

 

 

Komentarze