Dawid KWIATKOWSKI i Roksana WĘGIEL. Uwagę zwraca TEN szczegół! (FOTO)

Dawid Kwiatkowski to wykonawca takich hitów jak „Jesteś” czy „Na zawsze”.

Kwiatkowski (24 l. ) to także juror i trener z programie The Voice Kids. To tam wokalista pokazuje swoją wielką emocjonalność a także sympatię względem najmłodszych adeptów sztuki muzycznej. Stąd też znajomość ze zwyciężczynią tego programu – Roksaną Węgiel.

W miniony weekend Roxie świętowała swoje 15 urodziny (urodziła się 11 stycznia 2005). Z tej okazji solenizantka dostała piękny tort ze swoim własnym wizerunkiem.

15 urodziny Roksany Węgiel – https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

Z kolei fani podczas koncertu w Zielonej Górze odśpiewali jej „Sto lat”. Także Dawid Kwiatkowski postanowił złożyć życzenia dla Roxie. Po pierwsze pogratulował młodszej koleżance:

„Masz już 15 lat. Zobacz ile już osiągnęłaś. Teraz spójrz tam. Widzisz? Całe życie czeka, aż je dobrze wykorzystasz.”

Udzielił jej także kilku dobrych rad, zapewne bazując na własnym doświadczeniu:

„Nie zwariuj i bądź taka, jaka jesteś, nie zapomnij o nastoletnim życiu i nie daj sobą manipulować. Tam, gdzie patrzysz, ludzie tylko czekają na to, by Cię wykorzystać i podpisać się pod Twoim sukcesem, uwierz mi, wiem o czym piszę. To Ty jesteś jego Panią. Panią swojego sukcesu. Sto lat Roxie!”

Zobacz też: Viki Gabor nagrała piosenkę z Kayah! (VIDEO)

Piękne i szczere życzenia od Dawida zostały zilustrowane zdjęciem samego Kwiatkowskiego z Roksaną. Na fotografii uwagę jednak zwraca jeden szczegół. A konkretnie to, co Dawid ma między nogami!

Przyjrzeliśmy się więc dokładnie i dochodzimy do wniosku, że to tylko… mikrofon! Choć trzeba przyznać, że sposób jego trzymania jest oryginalny.

Tak Dawid trzyma mikrofon! – fot. https://www.instagram.com/kwiatkowsky/

 

 

 

fot. https://www.instagram.com/kwiatkowsky/Komentarze