Nowa piosenka KAYAH i Viki GABOR. Zobacz VIDEO!

Kayah i Viki Gabor wspólnie nagrały piosenkę!

Dla wielu będzie to zaskoczeniem. Jednak Kayah i Viki miały okazję się spotkać i poznać jeszcze przed wygraną Gabor w Eurowizji Junior.

Otóż Kayah poza swoją działalnością strice muzyczną prowadzi w stacji Meloradio audycję pt. „Tu i Teraz„. I właśnie w tym programie, w listopadzie 2019 r. gościła Viki Gabor.

Zakochana Kajasia

Sądząc po treści wpisów, jakie Kayah zamieściła po spotkaniu z Viki, widać że piosenkarka zakochała się w młodszej koleżance. Co zresztą sama przyznaje. Już po nagraniu napisała tak:

„Jestem zakochana! 💛🧡
Nie mogę uwierzyć, że ona ma 12 lat!!! Sposób śpiewania, wrażlwość, muzykalność!!! Tego nie da się nauczyć! Podpisuję się pod tą cudną dziewczynką czterema rękami!!! Urodzona w Niemczech, do szkoły chodziła w Wielkiej Brytanii, teraz mieszka w Krakowie! Romka z krwi i kości!!! ❤️ A kolor oczu odziedziczyła po Dziadziusiu Polaku.”

Kayah nie kryła zachwytu nad Viki:

„A już dziś, w mojej audycji „Tu i teraz” rozmowa z cudownym dzieckiem!!! 🧡💛 Dziewczynką dotkniętą niespotykanym talentem!”

Wiedziałam!

A już po wygranej w Eurowizji, zamieściła wpis z gratulacjami, ale tez sugerujący dalszą wspólną pracę:

„Vikusia Kochanie!!!!!! Wiedziałam!!!!! ❤️❤️❤️❤️ Jesteś WIELKĄ ARTYSTKĄ!!!!! Ogromnie się cieszę! Świętuj Kochana, baw się dobrze, zrelaksuj się i odpocznij! Tylko nie za długo 😉 Zakasamy rękawy i lecimy razem 😍😍😍”

Zobacz też: Marta Manowska szuka 8 mężczyzn. Muszą być…

Jak widać z tej miłości urodziło się „dziecko” i tak 7 stycznia 2020 r. światło dzienne ujrzała wspólna piosenka Kayah i Viki.

Ramię w Ramię

Utwór nosi tytuł „Ramię w Ramię” i mówi o wspólnocie i wzajemnym wsparciu kobiet i – zapewne – dziewcząt. W refrenie słyszymy:

„ramię w ramię
popłyniemy razem
zmieniamy ten świat
wspierając się tak
bo zadań dama
nie będzie tańczyć sama
gdy sióstr tyle ma
gdy jest pośród nas
więc, moja miła, tańcz”

Piosenka jest bardzo adekwatna do samej współpracy Kayah i Viki. Bo przecież obydwie wokalistki dzieli aż 40-letnia różnica wieku (52 i 12 lat!), a co za tym idzie różnica w podejściu do życia i mentalności. Mimo to, zarówno wokal Kayah i Viki , jak i ich zachowanie w teledysku są bardzo spójne. Także konwencja utworu jest odpowiednia dla obydwu bo, da się tu wyczuć akcenty ludowe.

Spodziewać się zatem można wielkiego powodzenia piosenki „Ramię w Ramię”! Teledysk poniżej.

 

 

 

fot. https://www.instagram.com/kayah_official/

Komentarze