Marta MANOWSKA szuka 8 MĘŻCZYZN! Muszą być…

Marta Manowska to prezenterka i dziennikarka telewizyjna.

Związana była z radiową „Trójką” i pracowała przy TVN’owskim programie „Ugotowani”, jednak Manowska popularność zyskała pracując w TVP. Z tą stacją współpracuje od 2014 roku, a sympatię widzów zdobyła dzięki programowi „Rolnik szuka żony”.

Czas seniorów

Po sukcesie „Rolnika…” Manowskiej powierzono prowadzenie reality show dedykowane samotnym osobom w wieku 60+. W programie „Sanatorium Miłości” seniorzy mogą przeżyć coś zupełnie nowego, zdobyć nowe doświadczenia i docelowo – znaleźć tytułową miłość.

Także i ten program zyskał uznanie widzów, więc TVP wyszło z kolejnym projektem kierowanym do osób w wieku emerytalnym. Tym razem był to talent show pt. „The Voice Senior”, gdzie Marta Manowska wraz z Tomaszem Kammelem wspólnie prowadzili program.

Szuka 8 mężczyzn!

Teraz dziennikarka nieco zmienia front i poszukuje 8 mężczyzn. Nie seniorów i nie rolników, choć nie wyklucza ich udziału.

Otóż Manowska poprowadzi nowe show kierowane do singli. Szuka samotnych mężczyzn, którzy wezmą udział w programie „8 Wspaniałych”.

Zobacz też: Edyta HERBUŚ pokazała PIERSI. Powód miała nietypowy!

Muszą być…

Panowie, których teraz szuka Marta muszą być:

„- w wieku 38-49 lat,
– aktualnie bez trwałych relacji z kobietami,
– posiadający dystans do siebie i poczucie humoru,
– chcących przeżyć przygodę życia!”

Jeszcze przez tydzień można zgłosić swój udział w castingu:

„Swoją gotowość zgłoś do 12 stycznia 2020 roku na adres: 8wspanialych@tvp.pl. 
Dołącz krótki film (do 50MB lub link) oraz podstawowe informacje o sobie takie jak:
imię, nazwisko, wiek, adres email, nr telefonu, miejsce zamieszkania, wykonywany zawód, stan cywilny, dzieci…”

8 wspaniałych

Wspaniali nieudacznicy?

„8 Wspaniałych” to autorski projekt TVP. Kierowany jest do mężczyzn, którzy chcą zwiększyć swoją atrakcyjność wśród kobiet. Można się zatem domyślać, że w programie pojawią się panowie, którym w „życiu nie wyszło”. Chcą się jednak poprawić i stać się „wspaniałymi”!

A może spotka nas zaskoczenie i w show pojawią się piękni, młodzi i bogaci? Kto wie… Premiera przewidywana jest na wiosnę tego roku.

Więcej informacji na stronie >>>TVP 

 

fot. instagram.com/martamanowska/

 

 

35 l.Komentarze