NIE ŻYJE bohater „Chłopaków do wzięcia”. Pogrążeni w smutku fani żegnają…

Pogrążeni w smutku fani żegnają bohatera programu ,,Chłopaki do wzięcia”. Informacja o śmierci mężczyzny pojawiła się w na jego oficjalnej stronie na Facebooku.

To bardzo smutna wiadomość dla fanów „Chłopaków do wzięcia”. 12 stycznia odszedł jeden z ulubionych aktorów, którego mogliśmy oglądać w programie. Dzięki hitowi telewizji Polsat Oficer Wiesiek zdobył ogromną popularność wśród telewidzów. Mężczyzna zdecydował na wzięcie udziału w programie ponieważ chciał znaleźć miłość swojego życia. Swój przydomek zawdzięczał mundurom, które nosił z uwielbieniem. Woził w nich także panny młode do ślubu. Znajomi pana Wieśka uważali go za osobę towarzyską i wesołą. Pogrążeni w smutku fani żegnają mężczyznę.

 

ZOBACZ TAKŻE: 5600 zł wynagrodzenia! W Polsce najwyższa płaca w historii!

 

Informacja o śmierci Oficera Wieśka pojawiła się na jego oficjalnej stronie na Facebooku.

W niedzielę niespodziewanie odszedł od nas na ostatnią wartę Oficer Wiesiek. Człowiek który walczył za Polskę na wielu frontach. Uczestnik rekonstrukcji historycznych i zlotów aut zabytkowych, jeden z bohaterów serialu Chłopaki do wzięcia.
Będzie nam ciebie brakowało… – czytamy we wpisie

 

W komentarzach, pod czarno-białym zdjęciem uśmiechniętego pana Wieśka pojawiły się komentarze z wyrazami żalu i współczucia dla rodziny mężczyzny:

 

Wielka Szkoda nie będzie już przygód oficera wieśka był Niezastapiony R.I.P
,,Co się dzieje z tym programem, co chwilę jakiś uczestnik umiera masakra to już trzeci 😢szukają miłości a zaraz śmierć”
Przypomnijmy, to już kolejna przykra śmierć w programie „Chłopaki do wzięcia”. Wcześniej fani pożegnali się panem Stanisławem, wcześniej natomiast – na początku 2018 roku zmarł Roman Paszkowski, znany jako Napoleon.

fot. facebookKomentarze