Magdalena Ogórek pochwaliła się prezentem dla córki. Nie TEGO się spodziewaliśmy! (FOTO)

Magdalena Ogórek pochodzi z Rybnika. Swoją karierę rozpoczęła od kilku staży i pracy w różnych państwowych instytucjach.

W 2011 r. Magdalena Ogórek startowała w wyborach do Sejmu, ale się nie dostała. Później, dosyć niespodziewanie w 2015 roku została kandydatką na Prezydenta z ramienia SLD.

Zdobyła tylko 2,38% głosów, jednak ta porażka stała się początkiem jej kariery medialnej. Została publicystką „Do Rzeczy” oraz rozpoczęła pracę w TVP INFO. Obecnie prowadzi program W tyle wizji oraz O co chodzi.

 

Magdalena Ogórek jest osobą rozpoznawalną, jednak niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym. Można powiedzieć, że zaczęła je ukrywać dokładnie w momencie, gdy media zaczęły się nim interesować.

Było to w czasie pamiętnych wyborów prezydenckich. W 2015 r. portal Fakt, tak pisał o córce Magdaleny, która też ma na imię Magda:

 

O małej Magdzie wiadomo niewiele. Jeszcze niedawno Piotr Mochnaczewski – zanim jego żona ogłosiła, że będzie walczyć o prezydenturę, dumnie prezentował ich zdjęcie na Facebooku. Teraz razem z córką usunął się w cień, ale można się spodziewać, że nastolatka w kampanii w końcu się pojawi. Kandydatka jest z córki bardzo dumna. Do tego stopnia, że podczas kampanii w 2011 roku zaprosiła nawet dziennikarzy z lokalnych gazet, żeby spędzili z nimi sobotę w Rybniku. Można się było wtedy dowiedzieć, że matka i córka uwielbiają jogurty i książki.*

 

Teraz mała Magda ma prawie 15 lat. Sama prezenterka TVP tak mówi o więzi z córką:

 

…zawsze ONA była, jest i będzie największą moją Siłą i Motywacją. (…)
Najbardziej odpoczywałam, gdy po pracy mogłam przytulić się do Niej i przeczytać Jej wypracowanie. Upiec z Nią ciasto. Posłuchać o Jej szkolnych problemach. Porozmawiać, pośmiać się. Gdy tylko miałam taką możliwość, zawsze podróżowała ze mną. Widziała jak powstaje moja książka.
Telefon od Niej zawsze jest najważniejszy – przerwę każde spotkanie, by odebrać.

 

Zobacz też: Ale elegantka! Zgadnij ILE kosztuje sukienka, którą nosi córeczka Natalii Siwiec?

 

Magda juniorka zdawała egzamin ósmoklasisty i jej mama przygotowała dla córki prezent z tej okazji:

 

Taki mam prezent jak wróci dziś z egzaminu klas – napisała  na instagramie Magdalena Ogórek.

 

Jaki prezent można dać nastolatce? Jakieś ubrania, kosmetyki, może nowy telefon? Nie, nie tego się spodziewaliśmy! Bo prezenterka córce kupiła płytę Pink Floyd pt. The Division Bell ze słynnym utworem High Hopes.

 

prezent dla Magdy – www.instagram.com/magdalena.ogorek/

 

Wybór takiego prezentu z pewnością jest nieprzypadkowy i wiele mówi o gustach młodej Magdy. Dla tych, którzy nie kojarzą tej piosenki, przypominamy ją poniżej.

 

*cyt. fakt.pl

fot. https://www.instagram.com/magdalena.ogorek/

Komentarze