Co z pieniędzmi ze zbiórki na Oliwiera? Magda Stępień dała kategoryczną odpowiedź!

Magdalena Stępień w lipcu 2022 r. pożegnała swojego synka Oliwiera. Chłopiec zmarł po kilkumiesięcznej chorobie, mając zaledwie roczek.

Na leczenie Oliwiera od początku 2022 r. prowadzona była zbiórka w Internecie na portalu Zrzutka.pl. W tamtym czasie zbieranie pieniędzy przez piłkarza i celebrytkę było odbierane z mieszanymi uczuciami [zobacz tutaj].

Później jednak, gdy leczenie chłopca w Izraelu się przeciągało oraz, gdy zostało zakończone tragicznym finałem, można by się spodziewać, że głosy krytyki umilkną. Tymczasem Magda Stępień wciąż dostaje pytania o to, na co przeznaczyła zebrane fundusze.

 

https://www.instagram.com/magdalena___stepien/

 

O tę sprawę została zapytana przez serwis Jastrząb Post. Magdalena Stępień odpowiedziała w kategoryczny sposób:

 

Cokolwiek nie powiem na temat zrzutki, czy ja bym pokazała faktury, czy nie, to zaraz by powiedzieli, że są fejkowe faktury. Więc cokolwiek nie zrobię, to i tak będzie źle. Czy ja bym cokolwiek pokazała, zrobiła. Wydaje mi się, że to jest temat dla mnie zakończony. Pieniądze poszły na leczenie mojego dziecka, a ci, co chcą dalej spekulować i mnie o coś oskarżać, niech robią to dalej. Ja zacznę wyciągać konsekwencje, bo nie pozwolę na pomawianie mojej osoby.

 

Dodajmy jeszcze, że strona zbiórki została już usunięta z serwisu.

 

screen – https://zrzutka.pl/pca9y2

 

Cała rozmowa poniżej.

 

https://www.youtube.com/watch?v=hFVo8g42cKQ

Komentarze