Małgorzata Kidawa-Błońska zaatakowana przez PiS!

Małgorzata Kidawa Błońska

Małgorzata Kidawa-Błońska to prominentna członkini Platformy Obywatelskiej. To ona będzie reprezentować największą partię opozycyjną w najbliższych wyborach prezydenckich. Nic więc dziwnego, że spotykają ją ataki ze strony Prawa i Sprawiedliwości.

 

Małgorzata Kidawa-Błońska – wicemarszałek Sejmu przygotowuje się do intensywnej pracy. Kiedy Elżbieta Witek ogłosi oficjalnie datę wyborów prezydenckich zacznie się kampania prezydencka. Kidawa stanie w walce o fotel Prezydenta RP razem z Andrzejem Dudą. To między nimi będzie największa rywalizacja. Urzędujący prezydent Duda, który ubiega się o reelekcję, będzie musiał pokonać kandydatkę Platformy Obywatelskiej.

 

Nic więc dziwnego, że atak na Małgorzatę Kidawę-Błońską był ze strony właśnie Prawa i Sprawiedliwości, która cały czas próbuje ośmieszyć i zdeprecjonować kandydatkę PO na prezydenta RP. Teraz poszło o Brexit i jej wypowiedź na temat roli Polaków, którzy mieli się przyczynić do tego, że Wielka Brytania opuszcza wspólnotę unijną. Mówiła niegdyś:

 

Ja przypominam, Polacy bardzo głośno i mocno mówią, że nie chcą migrantów, nie chcą obcokrajowców. A mówimy o milionie Polaków, którzy osiedlili się i pracują w Wielkiej Brytanii. Nie zakłamujmy, przyczyną brexitu było więc także to, że Polacy masowo zaczęli pracować w Wielkiej Brytanii.

 

Na tę wypowiedź sprzed trzech lat zareagował Dominik Tarczyński z Prawa i Sprawiedliwości napisał na swoim profilu w mediach społecznościowych: „Boże broń Polskę przed tą kobietą”.

 

 

Ostatnio także na Twitterze Ryszard Terlecki napisał o niej: „Poziom opozycyjnych banałów, które wygłasza Kidawa-Błońska jest tak żenujący, a liczba popełnianych błędów tak duża, że w najbliższych tygodniach jest prawdopodobna zmiana kandydata Platformy na prezydenta”.

 

 

ZOBACZ: Andrzej Duda opowiedział żarcik. „Będę brutalny, ale …”

 

Jak zareagowali na ten atak internauci? Pisali m.in.: „Zaszczują każdego kto im przeszkadza!”, „Ja myślę, że to P†S powinien szukać nowego kandydata na prezydenta. Poziom banałów, które wygłasza Jędrek Duda jest taki żenujący, a liczba popełnianych błędów, łamanie prawa i konstytucji i usłużność wobec Jarkacza jest tak oczywista, że nawet pokrzykiwania na suwerena nie skłonią nas do oddania głosu na tego przypadkowego prezydenta !

 

Źródło: WPKomentarze