Mama trójki dzieci schudła 38 kilogramów W CIĄGU JEDNEGO ROKU! Zobacz, jak udało jej się osiągnąć sukces!

Mama trójki dzieci, Keely Dellit, w 14 miesięcy straciła 38 kilogramów! Na łamach magazynu Women’s Health opowiedziała o swojej niesamowitej przemianie. Jak udało jej się osiągnąć sukces? Szczegóły poniżej.

Keely przyznaje, że nie katowała się drakońskimi dietami, zaczęła od ograniczenia ilości spożywanych kalorii.

„Gdybym sobie wszystkiego odmówiła, i męczyła się na siłowni od razu, to szybko bym się zniechęciła. Czułabym się zła, głodna i przemęczona. Postanowiłam więc, że nie będę sobie niczego odmawiać, nawet ulubionych fast foodów, ale zawsze zjem mniejszą porcję niż zjadałam do tej pory.”

Mama trójki dzieci wspomina, że największą motywacją do działania okazał się moment, w którym zdała sobie sprawę, że naprawdę schudła. Zmieniła nawyki żywieniowe, zamiast soku – zaczęła pić wodę mineralną.

Zobacz też: Gwałcili go kijem bejsbolowym i kluczem do kół, potem torturowali w lesie. Zwyrodnialcy z Włodawy przed sądem

„Kiedy już się przyzwyczaiłam do zmniejszonych porcji, zaczęłam wprowadzać drobne zmiany. Zmieniłam ulubiony napój na sok z kartonu, a potem na wyciskany, ale że był zbyt pracochłonny to częściej wybierałam gazowaną wodę. A na końcu piłam tylko mineralną wodę. Te drobne, stopniowe zmiany zmieniały moje ciało i moją głowę, nawet nie wiem kiedy.”

Keely całkowicie zrezygnowała z pieczywa, tłuszczów zwierzęcych, czerwonego mięsa i makaronów.

Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Źródło: Women’s Healht

Komentarze