Marcin Hakiel musiał wynająć detektywów! Czego się dowiedział!?

Marcin Hakiel (40 l.) i Katarzyna Cichopek (41 l.) poznali się w 2005 roku, gdy razem występowali w „Tańcu z Gwiazdami” i zresztą wygrali ten program.

W 2008 roku wzięli ślub i urodziła im się dwójka dzieci:  Adam (ur. 2009) i Helena (ur. 2013). I tak przez wiele lat Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel uchodzili za zgodną i szczęśliwą parę, aż do marca 2022 roku. Wtedy to przekazali informację o swoim rozstaniu.

Po tej wiadomości wybuchła medialna burza – najpierw dotycząca Marcina Hakiela, a później Pauliny Smaszcz.

Wczoraj zaś Marcin Hakiel gościł na kanapie u Kuby Wojewódzkiego i zdradził kolejne szczegóły swojego rozstania z Cichopek.

 

https://www.instagram.com/marcinhakiel/

 

Tancerz stwierdził, że przez wiele lat był nazywany „mężem Kasi Cichopek”, następnie „byłym mężem Kasi Cichopek”. Teraz zaś odzyskał swoje nazwisko.

 

Po rozwodzie odzyskałem swoje nazwisko, już coraz rzadziej się to dzieje, choć wiedziałem, że tak mnie przedstawisz*

– powiedział do Kuby Wojewódzkiego.

 

Zdaniem Hakiela, jest on „zaczepiany” przez byłą żonę i jej obecnego partnera – Macieja Kurzajewskiego. Powiedział też, że oni tylko oficjalnie pragną spokoju.

 

Tancerz wrócił też do samego zakończenia związku z Katarzyną Cichopek. W tamtym czasie, musiał wynająć detektywów.

 

Z szacunku do moich dzieci nie opowiadam o wszystkim, co się działo. Ale w końcu musiałem wynająć detektywów, żeby się dowiedzieć, co się dzieje, jak wiedziałem, że coś się dzieje.

 

Hakiel nie powiedział wprost, czego się dowiedział. Wszyscy jednak mogą się domyślać, jakiego rodzaju były to informacje.

 

Sukces Justyny Kowalczyk. Zrobiła TO dla Kacpra Tekieli!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

*cyt. za se.pl

Komentarze