Wiktoria Gąsiewska SZCZERZE o swoim PROBLEMIE! Fani w SZOKU!

Wiktoria Gąsiewska zaskoczyła fanów. Jej najnowsze oświadczenie zadziwia! Okazuje się, że młoda aktorka też ma problemy z…

Wiktoria przyznała, że nie do końca akceptuje swój wygląd! To wyznanie absolutnie zszokowało jej fanów! Na szczęście za tymi słowami nie kryje się nic niepokojącego. Wiktoria po prostu dąży do posiadania jak najpiękniejszego ciała.

– Nie znam nikogo kto akceptowałby siebie i swój wygląd w 100%. Ja również patrząc w lustro niejednokrotnie widzę coś, co mogłabym zmienić. Brak zadowolenia z aktualnej sylwetki nie może Nas jednak hamować. Trzeba mieć silną wolę i dążyć do celu. Wszystkie jesteśmy piękne, a sport jest dla każdej z nas – pamiętajcie o tym ❤ a inni #niechpatrzą! – napisała.

Czy jednak aktorka rzeczywiście musi cokolwiek poprawiać? Zdania fanów są podzielone. Większość uważa, że Wiktoria jest obłędnie piękna, więc nie powinna za bardzo przejmować się obecnymi kanonami urody.

Zobacz także: UWAŻAJ na TĘ zabawkę! Jest SZALENIE groźna!

Co na to internauci?

Keep on rocking the world W!

Wiktoria, jesteś śliczna kobieta, ale według mnie zrobiłaś się zbyt chuda. Chuda, bo szczupła byłaś zawsze. Teraz wygląda to tak jakbyś podążała za „modą”. Tylko czy warto… Bądź sobą Wika

Ciuchy treningu za nikogo nie zrobią

Pięknie napisane 🙌😍😍

Mega 😍

Fot. Instagram

Czy Wiki rzeczywiście przegięła? Może już nie musi się odchudzać?

Zobacz także: Jest prognoza pogody na WEEKEND! Będą BURZE!

Fot. InstagramKomentarze