Smaszcz komentuje spotkanie Kurzajewskiego z synem. Znów popłynęła!?

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski są rodzicami dwóch synów. Starszemu z nich – Franciszkowi – na początku marca 2023 r. urodziła się córeczka. Prezenter właśnie odwiedził mieszkającego we Włoszech syna i poznał swoją wnuczkę.

Jeszcze przed swoją 50-tką Paulina Smaszcz (ur. 8 lutego 1973 r.) mówiła, że wnuczka będzie dla niej najpiękniejszym prezentem na urodziny. Zapowiadała też, że szykuje się do wyjazdu do Włoch. Wygląda jednak na to, że to były mąż pierwszy miał okazję zobaczyć dziecko.

Co na to „kobieta-petarda”?

 

https://www.instagram.com/paulina.smaszcz/; https://www.instagram.com/maciejkurzajewski/

 

Pani Paulina wiele razy podkreślała, że związek Macieja Kurzajewskiego z Katarzyną Cichopek jest źle odbierany przez Franka i Julka.

Gdy zatem prezenter ze swoją nową partnerką poleciał do Włoch, by spotkać się z synem i wnuczką, Smaszcz nie mogła tego zostawić bez komentarza!

 

Tym razem” kobieta-petarda” postanowiła robić „dobrą minę do złej gry”. Stwierdziła bowiem, że cieszy się iż Maciej odbudowuje relacje z synami.

 

Mój były mąż nareszcie zrozumiał, że dzieci są najważniejsze i zaczął odbudowywać z nimi relacje. Przeprosił się z moim starszym synem, pojechał do Włoch, zobaczył wnuczkę, zainteresował się.

 

Półroczna walka, chyba nawet dłużej, o to, żeby zrozumiał, że po 23 latach to dzieci są najważniejsze. Dzieci. To, co zostawiliśmy po sobie, to są dzieci. Dzieci. Nie sprawy materialne, tylko dzieci.

 

Więc słuchajcie, jestem w bardzo dobrym nastroju, bo cieszę się, że Maciek wreszcie to zrozumiał i że będzie teraz dobrze, i że odbuduje te relacje z Frankiem i z Julkiem.

– zapewniała.

 

Tymczasem jedna z internautek przypomniała Paulinie Smaszcz, że ta wcześniej twierdziła, iż Kurzajewski jest dobrym ojcem. Skąd zatem teraz stwierdzenia, że „odbudowuje” z synami relacje?

 

Pani Paulino (…) Rozstaliście się Państwo z klasą w 2019r. Czytając wywiad z Panią z tego też roku, mówi Pani: „zawsze będę mówić o nim z szacunkiem. Gdy któreś z nas, czy Maciek, czy ja zbuduje swoje życie na nowo, myślę że będzie pełna akceptacja.”. Mówiła też Pani: „Mam ogromny szacunek do Maćka. Jest bardzo inteligentnym, błyskotliwym, rewelacyjnym facetem i genialnym ojcem”. Dziś twierdzi Pani, że Maciek dopiero po 23 latach zrozumiał że dzieci są najważniejsze. Mogłaby Pani się do tego odnieść?

 

Co więcej, jeszcze w maju 2022 r. Smaszcz zapewniała na instagramie:

 

Oświadczam, że pozostaję z Maciejem Kurzajewskim w bardzo dobrych relacjach. Jestem mu wdzięczna za naszą wspólną historię i kibicuję jego sukcesom zarówno w sferze zawodowej, jak również osobistej. Jako ojciec moich dzieci na zawsze pozostanie osobą mi bliską i będę wspierać jego życiowe, prywatne wybory oraz aktywność zawodową.

 

Paulina nie odpowiedziała na pytanie internautki. Przemilczała też inne komentarze w podobnym tonie.

Wydaje się więc, że kolejny raz popłynęła…

 

>>>Roksana Węgiel z chłopakiem. Pod zdjęciem OBRZYDLIWE komentarze!

 

Komentarze