“M jak miłość” list pożegnalny i samobójstwo. Kolejna tragedia?

Konsekwencje ogromnej tragedii doprowadziły do jeszcze bardziej przerażających wydarzeń. Widzowie serialu “M jak miłość” będą musieli przygotować się na trzęsienie ziemi.

W odcinku 1494 dojdzie do wstrząsających wydarzeń. Młoda zgwałcona dziewczyna postanowi wykonać nieodwracalny krok. 

 

Czytaj także: Tadla ostro o Holeckiej: “Nie wie, co to kręgosłup moralny”

 

Lilka cały czas nie może sobie poradzić z bolesnymi wspomnieniami tragicznej nocy. Jest zdemolowana psychicznie i nie ma siły, by dalej funkcjonować. Zasłabnięcie, do którego dochodzi w szkole, wzbudza w dziewczynie pewne podejrzenia. Lilka postanawia zrobić test ciążowy, którego wynik potwierdziła również u lekarza. Jej najgorsze przypuszczenia niestety okazały się prawdą. Nosi dziecko gwałciciela, a to już dla niej zdecydowanie zbyt wiele. 

 

Czytaj także: Przeprowadzka Harry’ego i Meghan będzie kosztować miliony! Kto za to zapłaci?

 

Pod wpływem natłoku sytuacji, z którymi nie może sobie poradzić, postanawia ostatecznie zakończyć swoje cierpienia. Pisze ostatni list, w którym żegna się z matką. Mateusz, który przez cały czas ją wspierał, nie zdołał jej jednak upilnować. Lilka znajduje moment, aby niepostrzeżenie się wymknąć i pod pretekstem wspólnej nauki do egzaminu wychodzi “do znajomych”. Idzie jednak na wiadukt kolejowy, gdzie chce rzucić się pod pędzący pociąg.

 

Czytaj także: Popularna produkcja powraca! Kiedy nowe “Ranczo”?

 

Mateusz jest jedyną osobą, która może ocalić Lilkę. Udaje mu się ją zlokalizować i w ostatnim momencie interweniuje. Co będzie dalej? Jak nastolatkowie poradzą sobie z tą skomplikowaną sytuacją? 

Odcinek 1494 zostanie wyemitowany w poniedziałek, 17 lutego 2020 roku, o godzinie 20:55 w TVP2. Komentarze