Meghan Markle przyłapana przez paparazzich! SPACEROWAŁA Z…

Meghan Markle przyłapana przez paparazzich! Spacerowała w Vancouver w towarzystwie swojego synka Archiego. Żona księcia Harry’ego wyglądała na bardzo radosną. Chętnie pozowała do zdjęć fotoreporterom.

 

Meghan Markle przyłapana przez paparazzich!

Odkąd Meghan i jej mąż książę Harry zrezygnowali z ważnych funkcji królewskich, Markle zaczęła zachowywać się jak prawdziwa celebrytka. Ostatnio przyłapano ją, gdy spacerowała po Vancouver. Księżna wyszła wyprowadzić pieski, a w nosidełku trzymała ukochanego synka Archiego. Meghan po rezygnacji z funkcji wygląda na znacznie spokojniejszą i wypoczętą. Czyżby kamień spadł jej z serca?

Harry komentuje rezygnację z funkcji. 

Gdy się pobraliśmy, byliśmy podekscytowani, pełni nadziei i gotowi, by służyć państwu. Decyzja, którą podjąłem dla mojej żony, aby się wycofać, nie przyszła łatwo. Poprzedziły ją miesiące rozmów po wielu latach wyzwań. Wiem, że nie wszystko wykonałem dobrze, ale wygląda na to, że nie było innego wyjścia – napisał jakiś czas temu w swoim oświadczeniu książę Harry.

 

Sprawdź: TE codzienne rzeczy szkodzą twojemu zdrowiu PSYCHICZNEMU!

Zachowanie Meghan nie spodobało się Internautom. 

Gdy Meghan przechadzała się po Horth Hill Regional Park zauważyli ją paparazzi. Aktorka, którą mogliśmy podziwiać w serialu „Suits” zachowywała się kompletnie inaczej niż nakazuje „królewska etykieta”. Można bez wątpienia stwierdzić, że odkąd Meghan i Harry zrzekli się tytułów Ich Królewskiej Wysokości, Markle znowu polubiła blask fleszy! To zachowanie nie spodobało się Internautom. Mocno je skrytykowali.

 

Gwiazda w końcu może się lansować. Ma, co chciała, teraz może być celebrytką,

 

Wcale nie chodziło o spokój od prasy. Kanadyjscy paparazzi wcale jej nie przeszkadzają!,

 

Zachowuje się jak celebrytka! – pisali użytkownicy sieci.

 

Zdjęcie: Instagram

Komentarze