Chciał zobaczyć matkę w czasie kwarantanny. Zrobił to w nietypowy sposób!

Dwutygodniowa kwarantanna to dla wielu osób bardzo trudny czas. Siedząc nieustannie w domu możemy szybko wpaść w złość i cierpieć przez rozłąkę z resztą członków rodziny. W podobnym położeniu znalazł się mieszkający w Ohio Charley Adams, który za wszelką cenę chciał zobaczyć matkę.

Starsza pani została objęta kwarantanną, ponieważ ośrodek, w którym przebywa wprowadził całkowity zakaz odwiedzin. 80-latka bardzo tęskniła za synem i resztą rodziny, ponieważ nie mogła się z nimi zobaczyć. Rozłąka była dla niej czymś strasznym przez co często płakała. Syn kobiety dowiedział się od pracowników ośrodka, że jego mama ma stany depresyjne i bardzo źle znosi kwarantannę. Charley Adams z Ohio postanowił więc zrobić jej niespodziankę i za wszelką cenę zobaczyć matkę.

 

ZOBACZ:Ten lek niszczy koronawirusa w 48 godzin. Fantastyczne wyniki testów

 

Staruszka najbardziej ubolewała nad tym, że jej wspólne posiłki z synem ze względu na trudną sytuację z koronawirusem w USA nie mogą się odbywać. Mężczyzna odwiedzał mamę dwa razy w tygodniu, jednak teraz nie było to możliwe, na co bardzo narzekała 80-latka. Amerykanin postanowił jednak zobaczyć się z mamą i wpadł na niezwykły pomysł. Wykorzystał samochód z wysięgnikiem, który na co dzień używa w swojej pracy i podjechał nim pod ośrodek. Charley podjechał od strony okien i dzięki wysięgnikowi dostał się do pokoju, w którym mieszka jego matka i mógł się z nią zobaczyć przez szybę! 80-latka była w szoku kiedy za oknem zobaczyła swojego syna i nie mogła powstrzymać łez wzruszenia. Dzięki spotkaniu kobieta już nie czuje się tak samotna jak dawniej.

 

ZOBACZ TAKŻE:Kolejne TRZY ofiary koronawirusa! To LEGENDARNI artyści…

 

źródła: news5cleveland.com, źródła: pixabay.com

 

 

 

 

 Komentarze