Miliony „nagle zniknęły z mojego konta”. Piotr Adamczyk wydał oświadczenie dotyczące swoich „tarapatów”.

Piotr Adamczyk (49 l.) od 1991 roku jest aktywny zawodowo. Pomimo upływu lat popularność aktora nie słabnie, a do jego najważniejszych filmów należą „Chopin. Pragnienie miłości”,  „Karol. Człowiek, który został papieżem” i „Karol. Papież, który pozostał człowiekiem”, w których grał główne role.

Aktualnie oglądać go możemy w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy Piotr Kowalski, Piotr Adamczyk gra też w „For All Mankind”.

 

https://www.instagram.com/piotradamczykactor/

 

Pomimo tego, serwis se.pl zamieścił artykuł dotyczący problemów finansowych aktora. Czytamy w nim, że Adamczyk musiał obniżyć swoje oczekiwania jeśli chodzi o stawki za dzień zdjęciowe. Wcześniej miało to być od 7 do 10 tys. złotych, obecnie jest to „skromne” 5 tys. zł. za jeden dzień.

Piotr Adamczyk jest także współwłaścicielem restauracji Stary Dom i Cukierni Stary Dom, które zdaniem tabloidu miało bardzo ucierpieć na skutek pandemii.

 

W odpowiedzi na ten artykuł Piotr Adamczyk wydał oświadczenie w tej sprawie:

 

@superexpress_se.pl i @wirtualnapolska od dawna snują przypuszczenia na temat moich zarobków i kariery. Miesiąc temu na tych samych portalach czytałem o milionach, które zarobiłem we włoskim filmie. Teraz nagle zniknęły z mojego konta.

– pisze aktor.

 

W kpiącym tonie skomentował niekonsekwencję portalu:

 

Rozumiem, że praca anonimowych piszących w tych portalach polega na wymyślaniu jak najbardziej klikalnych historii. Zaskakuje mnie jednak brak logiki i konsekwencji w ich kłamaniu.

 

Zapewnił też, że doniesienia tabloidu są nieprawdziwe:

 

Wszystkich, których zmartwił mój los zapewniam, że mam się dobrze.

– podsumował.

 

Czy to znaczy, że wspomniane „miliony” nadal leżą spokojnie na koncie? 🙂

 

Zobacz też: Jak „ksiądz śpiewa do dzieci „loda zrób”, to jednak czuję lekkie zaniepokojenie”. Kontrowersyjne nagranie z Pierwszej Komunii Świętej!

 

 Komentarze