Zachowanie modelki wzbudziło podejrzenia policjantów. W jej samochodzie były (…)!

23-letnia modelka z Australii narobiła sobie ogromnych problemów, a jej kariera stanęła pod dużym znakiem zapytania. Vera Zinger została zatrzymana przez policję w Sydney, ponieważ zachowanie modelki za kierownicą wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Ich przypuszczenia, że mogła coś przeskrobać okazały się słuszne!

Z informacji przekazanych mediom przez rzecznika policji w Sydney, aspiranta Johna Calooma wynika, że zachowanie modelki od początku wzbudziło podejrzenia policjantów z radiowozu, który za nią jechał. Vera Zinger podczas jazdy złamała kilka przepisów i dwa razy przejechała na czerwonym świetle. Policjanci powiedzieli później, że jechała tak jakby się gdzieś śpieszyła. Patrol postanowił pojechać za nią i po kilku kilometrach zatrzymać. 23-latka od razu wzbudziła podejrzenia mundurowych, ponieważ była bardzo przestraszona.

 

 

ZOBACZ:Modelka chciała wyglądać jeszcze lepiej! Jej ciało nie wytrzymało kolejnej operacji!

 

 

W czasie przeszukiwania jej pojazdu policjanci znaleźli kilka woreczków z kokainą i 2150 dolarów. Australijska modelka została aresztowana i nie stawiała żadnych oporów. Młoda kobieta przyznała się do handlu narkotykami i w styczniu ma stanąć przed sądem. Wyrok może okazać się końcem kariery młodej modelki, którą obserwuje na Instagramie niemal 90 tysięcy osób. Vera Zinger będzie odpowiadać za posiadanie nielegalnych substancji, a także czerpanie korzyści majątkowych z handlu narkotykami.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Po IMPREZIE MODELKA PLAYBOYA zrobiła domowy DETOKS ORGANIZMU. Jej ciało nie wytrzymało

 

źródła: o2.pl, foto youtube.com

 

 

 

 

Komentarze