To ostrzeżenie?! Richardson dostaje znaki z nieba!

Monika Richardson właśnie obchodzi swoje 51 urodziny (ur. 25 kwietnia 1972 roku). Dziennikarce jednak nie jest do śmiechu. Dostaje bowiem znaki z nieba.

Zamiast zwyczajowego wpisu dotyczącego urodzin, Richardson podzieliła się swoimi obawami co do swojego życia.

 

https://www.instagram.com/monikarichardson/

 

Na początku kwietnia 2023 r. Monika Richardson spadła z konia „wyłącznie z własnej winy”. Poza niewielkim potłuczeniem, nic jej się nie stało. Nie minęły jednak dwa tygodnie, a w dziennikarkę wjechał samochód. Także i tym razem z kolizji wyszła bez szwanku. Ucierpiało za to auto, którego bok został zniszczony.

 

>>>Robert Lewandowski dostał od Ani książkę. To był ZNACZĄCY prezent!

 

Dwa niebezpieczne zdarzenia w tak krótkim odstępie czasu, dały 51-latce do myślenia. Pani Monika obawia się, że to ostrzeżenie:

 

…nachodzi mnie myśl taka, że życie chce mi ostatnio coś powiedzieć. Najpierw upadek z konia, teraz wypadek samochodowy. Niby niegroźnie, niby nic mi się nie stało, ale trochę podśmierduje jakąś formą pobudki, nie sądzicie? Jeszcze nie wiem, o co cho, ale obiecuję, że się dowiem.

 

Z pewnością tego typu sytuacje mogą budzić niepokój. Szczególnie, gdy wierzymy w prawo przyciągania i mamy świadomość, że to my sami możemy mieć wpływa, na to co nas spotyka.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Monika Richardson (@monikarichardson)


.

Komentarze