Narzekasz na swoje zarobki? OTO DOBRZE PŁATNE ZAWODY, które nie wymagają studiów

Narzekasz na swoje zarobki? OTO DOBRZE PŁATNE ZAWODY, które nie wymagają ukończenia studiów!

Influencer 

Jedyne czego potrze potrzebujesz do wykonywania tego „zawodu” to ogrom pasji i urządzeń elektronicznych. Influencer w wolnym tłumaczeniu, to osoba, która tworzy treści internetowe, jest promotorem marek, wstawia np. na Facebooka lub Instagrama treści sponsorowane. Influencerzy często są  wykorzystywani w ramach kampanii marketingowych, gdyż potrafią umiejętnie wpływać na swoich odbiorców. Kylie Jenner, jedna z sióstr Kim Kardashian za wrzucenie jednego posta do sieci inkasuje ponad milion dolarów! Nieźle, co?

Zobacz też: OSOBY, KTÓRE MAJĄ TEN KOLOR OCZU osiągają ogromne sukcesy! Mogą liczyć na spore zarobki!

Przedstawiciel handlowy

Tym razem posłużymy się przykładem. Kuzyn naszej redakcyjnej koleżanki pracuje na stanowisku przedstawiciela handlowego w dużym koncernie hydraulicznym. Maciek nie ma ukończonych studiów. Ma za to ogromną smykałkę do sprzedawania i promowania produktów marki, dla której pracuje. Z łatwością nawiązuje kontakty interpersonalne, jest uśmiechnięty i przekonywujący. Zastanawiacie się ile zarabia? Jego miesięczne dochody oscylują w kwotach 5-6 tysięcy na rękę.

Spawacz

Sprawdziliśmy zarobki spawaczy w różnych rejonach Polski. Okazuje się, że dobry specjalista w tej dziedzinie może liczyć na zarobki rzędu 4000-6000 tysięcy netto miesięcznie. Zdecydowanie większe dochody otrzymują specjaliści pracujący na tzw. kontraktach za granicą.

Steward / Stewardessa

Żeby pracować jako stewardessa lub steward, trzeba przede wszystkim być zdrowym i dobrze znać języki — angielski obowiązkowo oraz najlepiej jeszcze co najmniej jeden inny język europejski – przekonują specjaliści z portalu interviewme.pl

Oprócz tego, ważny jest wiek. Aby pracować na tym stanowisku należy mieć ukończone 18 lat. W niektórych liniach lotniczych minimalny wiek potencjalnego kandydata wynosi 21 lat. Studia nie są wymagane. Ważne, by kandydat miał ukończoną maturę. Polskie linie lotnicze LOT oferują bardzo dobre zarobki swoim stewardom i stewardessom. Od 5000 do 10 000 złotych miesięcznie.

Źródło: Bankier, Youtube, Interviewme

 Komentarze