Na jaw wyszły zarobki Owsiaka! Polacy NIE DOWIERZAJĄ!

Ujawniono zarobki Jerzego Owsiaka, szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Polacy nie dowierzają…

Zarobki Jurka Owsiaka od wielu lat budzą emocje. Z czego żyje dziennikarz? Skąd ma pieniądze? Czy bierze pensje za pracę w fundacji? Te pytania rozgrzewają opinię publiczną.

31 stycznia czeka nas już 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przez te lata fundacja zebrała 1 313 000 000 zł. Co roku przy okazji finału wraca temat zarobków Jurka. Jaka część z zebranej kwoty trafia do niego? A może nic?

Jurek Owsiak ujawnił, że nie ma żadnych dochodów z pracy w Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Skąd więc pieniądze ma szef WOŚP? Pensje wypłaca mu fundacja Złoty Melon, która m.in. produkuje Pol’and’Rock Festival. Zysk z działalności fundacji trafia na konto WOŚP.

Zobacz także: Szczepionki na Covid-19 do WYRZUCENIA! Ta sprawa SZOKUJE!

Fot. Facebook Jurka Owsiaka

– Ja, Jurek Owsiak pracuję w firmie Złoty Melon, która jest jednoosobową spółką należącą tylko i wyłącznie do Fundacji WOŚP i która ma na celu pozyskiwanie pieniędzy dla Fundacji poprzez prowadzenie wszelkich działań gospodarczych z nią związanych. Jestem prezesem zarządu tej spółki i moje wynagrodzenie „na rękę” wynosi ok. 10 tys. złotych. Jego wielkość nie zmieniła się w ostatnich latach znacząco, bo ostatnia moja podwyżka miała miejsce w październiku 2017 roku i wynosiła 1000 zł – napisał Owsiak.

Lider WOŚP ma jednak też dochody z pracy jako dziennikarz radiowy oraz wykładowca w agencji Power Speech.

A ile zarabia Lidia Niedźwiedzka-Owsiak, żona Jurka, która w Fundacji jest dyrektorem ds. medycznych. W 2017 roku miała miesięczna pensję w wysokości 13 743 brutto.

Zobacz także: Możesz zapłacić MNIEJ za Coca-Colę! Jak to możliwe?

Fot. Facebook Jurka Owsiaka
Źródło: se.pl

Komentarze