Najlepszy filmy dla par! PODNIOSĄ temperaturę w Twoim związku!

Te filmy są najlepsze do oglądania razem! Zapewniamy, że podniosą temperaturę w Twoim związku! Co oglądać z partnerem?

1. „9 1/2 tygodnia” (1986)

Absolutny klasyk, jeśli chodzi o filmy dla dorosłych. Ta produkcja w ogóle się nie starzeje! Rozpala ogień w łóżkach kolejnych pokoleń! W głównych rolach występują Mickey Rourke i Kim Basinger.

Główną bohaterką filmu jest Elizabeth, rozwódka po trzydziestce. Pracuje w galerii sztuki. Przypadkowo spotyka Johna. Mężczyzna wciąga Elizabeth w niebezpieczną grę erotyczną…

2. „Emmanuelle” (1974)

Absolutnie kultowa pozycja. Ten film zapoczątkował cały cykl produkcji z główną bohaterką w tytule. Powstał na podstawie powieści Emmanuelle Arsan.

Dla wielu widzów to propozycja wręcz obowiązkowa, definiująca cały gatunek. Jeśli jeszcze nie oglądałeś, czas nadrobić zaległości!

Fot. Pixabay

3. „Och, Karol” (1985)

Tym razem coś z polskiej klasyki gatunku. Pozycja, której nie wypada nie znać! Karol Górski jest żonaty, ale mimo to spotyka się z innymi kobietami. Jego żona znosi to, ale w pewnym momencie jej cierpliwość się kończy…

Zobacz, jak robią to Polacy!

4. „Ostatnie tango w Paryżu” (1972)

Ten film wywołał niejeden skandal! Pokazano w nim bardzo śmiałe sceny łóżkowe. W niektórych krajach tę produkcję ocenzurowano!

Paul jest załamany po śmierci żony. Spotyka się z o wiele młodszą od siebie Jeanne, która ma wyjść wkrótce za mąż. Spędzają trzy dni, w trakcie których uprawiają brutalne stosunki…

5. „Nagi instynkt” (1992)

Film, który słynie ze śmiałych scen. Były gwiazdor muzyki zostaje zamordowany we własnym łóżku. Główną podejrzaną jest jego kochanka, pisarka. Kobieta w swojej książce opisała bardzo podobną zbrodnię…

Najsłynniejsza scena z filmu, przez niektórych okrzyknięta najbardziej kontrowersyjną w historii kina, przedstawia główną bohaterkę, siedzącą na krześle w czasie przesłuchania przez policjantów.

Zapewniamy, te filmy na pewno pobudzą Twojego partnera. Nie są to jednak produkcje pozbawione dobrego smaku. Wręcz przeciwnie. Niektóre z nich to prawdziwe dzieła sztuki i klasyka gatunku.

Fot. PixabayKomentarze