Czołgi wyjechały na ulice! Rząd planuje nowe obostrzenia?!

Ale szokujące informacje! Czołgi wyjechały na ulice! Rząd planuje nowe obostrzenia?! Co się dzieje? O co chodzi?

Jeden z czytelników nagrał wielki transport czołgów, który miał miejsce w Gniewkowie. Na filmie widać sporo pojazdów bojowych! Co się dzieje?

Zobacz także: Czy dostaniesz DODATKOWĄ emeryturę? JEST decyzja w tej sprawie!

Taki widok na ulicach to rzadkość! Ludzie się niepokoją! Czy to wojna? Czy może wojsko ma egzekwować nowe obostrzenia? Czyżby miały zostać wprowadzone dodatkowe ograniczenia związane z pandemią?

Fot. Pixabay

O komentarz w tej sprawie poproszono Wydział Prasowy Ministerstwa Obrony Narodowej. Na razie brak odpowiedzi ze strony urzędników.

Nie wiadomo więc co się dzieje, ale nie wygląda to dobrze. O szczegółach będziemy informować.

Zobacz także: AWANTURA u Wałęsów! Danuta wpadła w SZAŁ!

Na razie wiemy o tym, że kary wymierzają policjanci. Właściciele restauracji otwierają swoje lokale, mimo obowiązujących zakazów. Policjanci nie mają litości dla takich osób! Posypały się kary!

Policja reaguje na bieżąco. Działania podjęła m.in. katowicka komenda. Policjanci rozumieją stanowisko przedsiębiorców, którzy po prostu nie chcą zbankrutować, ale prawo jest równe dla wszystkich. Nie można stosować go wybiórczo.

Policjanci z Katowic z przedstawicielami Państwowej Inspekcji Sanitarnej podjęli interwencję w restauracji, którą otworzono mimo zakazów.

Fot. Pixabay

Źródło: se.plKomentarze