Nawrócony(?) Koterski pokazał TAKIE zdjęcie! Oburzenie w sieci!

44-letni Michał Koterski przez wiele lat żył w szponach nałogu. Aktor niedawno wydał książkę pt. „To moje ostatnie życie”, w której opowiada o wyjściu z uzależnienia.

Koterski przyznaje też, że nawrócił się do Boga i podkreśla, jak ważna jest dla niego wiara. Tymczasem najnowsze zdjęcie uznano za objaw hipokryzji aktora.

 

https://www.instagram.com/misiekkoterski/

 

Na fotografii jest Michał Koterski i jego partnerka oraz matka jego syna – Marcela Leszczak. Zdjęcie jest artystyczne i…bardzo intymne. Para ma bowiem nagie torsy i styka się piersiami.

 

Przypomnijmy, że Michał i Marcela parą są od 2016 roku (z przerwą, gdy Koterski się wyprowadził i związał z inną kobietą), a w 2017 roku urodził się ich syn Fryderyk. Jednak pomimo dosyć długiego stażu związku, do tej pory nie wzięli ślubu.

 

Internauci uznali, że tego typu zdjęcie jest nie na miejscu:

 

Serio?zdjecie jest piękne ale coś mi tu nie gra.Wasze nawrócenie to po co to?Bog tak chciał???

 

Michale, bardzo Cię cenie i szanuje, za całokształt, za to, że mówisz otwarcie o wierze w Boga. Natomiast jak się ma do tego życie w związku niesakramentalnym, i też promowanie tego chociażby tym postem. Wybacz, że piszę tak bezpośrednio.

 

nikt nie powinien się powoływać na Boga… żyjąc bez ślubu czy promując nagość . Dlaczego ? Bo daje antyswiadectwo i nie daje wzoru ludziom. To banalnie prosty powód

 

Inni jednak twierdzili, że fotografia jest piękna i gratulowali Michałowi Koterskiemu i Marceli Leszczak ich miłości.

 

Rodzice Anny Starmach to prawdziwi BOGACZE. Lekką ręką oddali 50 MILIONÓW złotych!

 

https://www.instagram.com/misiekkoterski/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Michał Koterski (@misiekkoterski)

Komentarze