Nowy film Patryka Vegi! W tle handel dziećmi i prawie naga Julka Wieniawa

vega

Patryk Vega należy do jednych z najbardziej dochodowych reżyserów w polskiej kinematografii. Choć jego filmy nie należą do wysoko artystycznych, to jednak już sama tematyka w nich podejmowana potrafi przyciągnąć milionów widzów do kin! Czy również będą miliony na nowym filmie Vegi?

 

Dla Patryka Vegi najważniejsze jest zrobić film o ciekawej i aktualnej społecznej tematyce. Warto tu wspomnieć o ostatnim jego dziele filmowym jakim był obraz „Polityka”. Reżyser ośmieszył obecny obóz rządzący Prawa i Sprawiedliwości. Padały w nim kwestie, które słyszeliśmy z sejmowej mównicy czy z programów publicystycznych i wystąpień polityków. Nic więc dziwnego, że według niektórych Vega nakręcił „memy”.

 

Przypomnijmy, że Patryk Vega, a właściwie Patryk Krzemieniecki, ma już na swoim koncie wiele kasowych filmowych hitów. To właśnie on wyreżyserował takie obrazy jak: „PitBull”, „Ciacho”, „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć”, „Botoks„, czy „Kobiety mafii”. A w produkcji czeka już kolejny jego film: „Small World”, który opowiada o handlu dziećmi. W filmie pojawią się m.in. Julia Wieniawa, Piotr Adamczyk.

 

W rozmowie z Radiem Zet znany polski reżyser przyznaje:

 

Myślę o tej produkcji jak o międzynarodowym projekcie. Artyści z różnych krajów zjednoczą się w proteście będącym krzykiem przeciwko handlowi dziećmi, który jest porażającym procederem. Mam nadzieję, że film zagości ze swoim przesłaniem na zagranicznych festiwalach. Dla mnie będzie miał on charakter misyjny i ewangelizacyjny. Mam poczucie, że chcę go zrobić jako człowiek, a nie producent czy biznesmen. Mogę powiedzieć, że ten obraz będzie dziesięć razy większym hardcorem niż „Botoks”. Scenariusz jest bardzo mocny

 

ZOBACZ: Znany aktor zaczął rapować i nagrał płytę! Wyda ją legendarna wytwórnia

 

Możemy się jednak spodziewać wulgaryzmów i scen seksu. Premiera już w czerwcu. Wybierzecie się na nią?

 

Źródło: Planeta.pl

 

 Komentarze