OSTRO między Fabijańskim a Quebonafide! Fabijański odpowiada na „błazna” i parodiuje rapera!

Cały czas trwają spięcia między Sebastianem Fabijańskim, a raperem Quebonafide. Ten pierwszy został ostatnio okrzyknięty „błaznem” przez Quebo w jednym z najnowszych kawałków. W ramach rewanżu Fabijański postanowił sparodiować ostatni image rapera w programie Hejt Park. 

Quebonafide ostatnio przyzwyczaił słuchaczy do przedziwnego image’u. Ściął się na krótko, usunął tatuaże, paradował w jednej bluzie z grobową miną. W ten sposób chciał nawiązać do początków swojej kariery gdy był nieśmiałym i spokojnym chłopakiem. Na koniec takiej niecodziennej promocji płyty przekazał milion złotych na cele charytatywne. Gdy ostatnim klipie zerwał z grzecznym wizerunkiem, oberwało się też Fabijańskiemu. To jednak był dopiero początek zamieszania.

 

Raperzy rozumiem, ale k***a Fabijański?!
Idę sobie biegać pięknym świtem nadwiślańskim
Nie mogę przejmować się tym co gadają błazny
W moim filmie bracie to nie hajs gra rolę
Gdybym się urodził z tak zamkniętą głową
Pewnie raczej też chciałbym zostać aktorem
Tylko po to by jak najrzadziej być sobą, słowo

– rapuje Quebo w swoim kawałku Szubienicapestycydybroń 

 

Fabijański wkrótce potem postanowił się odegrać i sparodiował rapera w programie Hejt Park Krzysztofa Stanowskie, twórcy protalu weszlo.com.

 

Chciałbym bardzo przeprosić za brata, coś ostatnio się odciął od świata. Nie ma to tamto, musi zmienić lekarza (…) uwierzcie, znam go, to tragiczny aktor i pajac. Szukał poklasku, więc się cały wydziabał. A z tą PR-wą akcją, co ją ciągnął na chama, to było piep***ne chamstwo, on się wyśmiewał z brata. (…) Kuba, bracie, bez urazy. Nie pitol, żeś nagi. Życzę Ci odwagi do pokazania światu swojej prawdziwej twarzy. Zdradzę Ci sekret – nie ma jej w dziabach. (…) PS. Dzięki mordo za świetne promo, fakturę wyślij drogą mailową

– wyrecytował rymowany list Fabijański, przebrany i żywcem przypominający Quebonafide z okresu „grzecznego” image’u. Trzeba przyznać, że aktor całkiem udanie sparodiował rapera, ale czy na tym będzie koniec tego sporu? Skoro obaj uważają się za raperów, to powinni sprawy rozwiązać rapowo? Czekamy na dalszy rozwój wypadków.

Komentarze