PAPIER TOALETOWY z PUTINEM hitem sprzedażowym! Rolka nie jest TANIA!

Papier toaletowy z wizerunkiem Władimira Putina stał się hitem nie tylko w internecie, ale też hitem sprzedażowym. Jego cena robi wrażenie. Jednak chętnych na ten zakup nie brakuje.

Papier poszukiwany

Internauci interesują się tym, gdzie można zakupić papier toaletowy z wizerunkiem Władimira Putina. Ta fraza często wpisywana jest w wyszukiwarki. Papier można nabyć na internetowych platformach sprzedażowych. Jeden ze sprzedawców tak reklamuje oferowany papier toaletowy. Pisze:

Super miękki i chłonny 3-warstwowy papier toaletowy zawierający 150 arkuszy. Zabawny, oryginalny i niepowtarzalny prezent do dekoracji łazienki lub wycierania- nic nie da ci większej satysfakcji niż podcieranie tyłka twarzą Putina

Papier toaletowy znika w ekspresowym tempie. Chętnych na zakup nie brakuje. Nawet mimo szokująco wysokiej ceny.

Ale drogo!

Za jedną rolkę trzeba zapłacić nawet kilkadziesiąt złotych. Stacjonarnie ten papier można zakupić w Kijowie. W stolicy Ukrainy cieszy się ogromną popularnością wśród kupujących. W Polsce ten papier toaletowy można znaleźć na Allegro oraz OLX. Papier toaletowy z wizerunkiem Putina pojawił się już w sprzedaży w 2014 roku, gdy doszło do aneksji Krymu przez Rosję. Wówczas sprzedawano też papier z napisem „W.W” od inicjałów przywódcy Rosji i z zarysem mapki Krymu.

Źródło: Business Insider

Zdjęcie: Twitter/ Anonymous Operations

 

 

Komentarze