Paweł Królikowski miał nieślubnego syna!? Zaskakujący komentarz wdowy po aktorze!

Paweł Królikowski (żył w latach 1961-2020) i Małgorzata Ostrowska Królikowska mieli piątkę dzieci. Uchodzili za zgodne małżeństwo a aktor za wzorowego ojca.

Tymczasem według najnowszych doniesień, Paweł Królikowski miał też nieślubnego syna.

 

Kim była matka? Ile lat ma Maciej i co na to Małgorzata Ostrowska Królikowska?

 

https://www.instagram.com/malgorzata_ok/

 

Jak informuje Super Express, swoją kochankę Królikowski miał poznać we Wrocławiu pod koniec lat 90. W tym czasie on i Małgorzata byli już rodzicami dwójki dzieci – Antoniego i Jana.

 

Paweł Królikowski – nieślubny syn

 

Związek z kobietą z Wrocławia trwał równolegle z małżeństwem z Małgorzatą. Według informacji tabloidu, obydwie kobiety w podobnym czasie urodziły dzieci. W rodzinie Królikowskich była to – obecnie 24-letnia – Julia, a owocem romansu miał być Maciej.

 

Kiedy Małgorzata Ostrowska-Królikowska dowiedziała się o zdradzie, wybaczyła mężowi. W podobnym okresie sama została matką Julii (24 l.). Potem na świat przyszła jeszcze dwójka ich wspólnych dzieci: Marcelina (22 l.) i Ksawery (16 l.).

– podaje se.pl.

 

Małgorzata Ostrowska Królikowska – oświadczenie

 

W reakcji na te doniesienia, serwis Pudelek zapytał wdowę o tę sprawę. Kobieta zaskoczyła, bo nie próbowała zaprzeczać i powiedziała:

 

Tak, potwierdzam. Nie będę komentować sprawy z szacunku do syna Pawła, ponieważ nie jest to osoba publiczna, a temat dotyczy spraw osobistych. Ponadto jest to człowiek dorosły, wobec czego nie będę odnosić się do tematu. Maciek jest traktowany jak pełnoprawny członek rodziny.

– zapewniała w rozmowie z Pudelkiem.

 

Tak więc Maciej, nieślubny syn Królikowskiego ma około 24 lat. I zapewne przez podobny okres czasu Królikowscy żyli z piętnem tajemnicy. Ukrywanie tak ważnej sprawy z pewnością rzutowało na funkcjonowanie całej rodziny.

 

Magdalena Stępień spotyka się ze znanym TANCERZEM?! Zobacz zdjęcia!

 

źródło: se.pl; pudelek.pl

Komentarze