Popek „ma tego osobiście k***a dość!” – nie uwierzysz, co wymyślił!

Cały czas mamy nadzieję, że to fejk, lub zagranie marketingowe. Jednak słowa rapera każą sądzić, że mówi na poważnie. Popek zdenerwowany sytuacją w kraju zamierza wziąć sprawy w swoje ręce!

 

Król Albanii, o ironio, ogłosił w weekend powstanie nowej partii politycznej o nazwie Młoda Polska. W niespełna minutowym nagraniu, które powstało przed budynkiem Sejmu Popek wytłumaczył swoje motywy:

 

Kochani rodacy, w zaistniałej sytuacji nie mamy co na nich liczyć. Ja mam k***a osobiście tego dość, dlatego robię to dla dobra moich dzieci, waszych dzieci i zajmuję się polityką i otwieram partię Młoda Polska.

 

ZOBACZ: Zamówiła kostium na Jasełka dla syna. ZANIEMÓWIŁA gdy zobaczyła gratis dodany do zamówienia! [FOTO]

 

Paweł Mikołajuw, bo przecież tak właściwie nazywa się Popek, podał krótkie i konkretne argumenty za swoją partią:

 

Oddając głos na Młodą Polskę głosujecie na samych siebie. Ja musiałem zmienić swoje życie dla swoich dzieci i zamierzam zmienić ten kraj także dla swoich dzieci. Pamiętajcie, że ten kraj jest w naszych rękach. My jesteśmy właścicielami tego kraju i tylko my możemy coś w tym kraju zmienić. Ja nie jestem aniołkiem, popełniłem dużo błędów tylko, że ja do tych błędów potrafię się przyznać.

 

 

A Wy co o tym myślicie? Czy Popek pójdzie w ślady Liroya i zrobi furorę na krajowej scenie politycznej? Jakoś nie potrafimy sobie wyobrazić jak wstępuje na mównicę i mówi „Panie Marszałku, Wysoka Izbo…”. Ale podobnie nie wyobrażaliśmy sobie Liroya, który pozytywnie zaskoczył, więc przezornie zamilkniemy i będziemy bacznie obserwować, co dalej się wydarzy!

 

wprost.pl/ youtube.Komentarze