Posłanka KO zaatakowana. Kolejna awantura na wiecu Dudy.

Podczas wizyty Andrzeja Dudy w Myśliborzu jeden z obecnych tam mężczyzn zaatakował posłankę Koalicji Obywatelskiej, Magdalenę Filiks. „Żałuję, że ci mocniej nie przyj**ałem” – krzyczał.

Niedawno zamieściliśmy artykuł o maturzystce, która obraziła prezydenta Andrzeja Dudę na jego wiecu wyborczym w Nowej Soli. Tym razem akt agresji skierowany był w stronę innej opcji politycznej. Ofiarą padła Magdalena Filiks – posłanka Koalicji Obywatelskiej, wcześniej działaczka Komitetu Obrony Demokracji. Parlamentarzystka nagrywała najprawdopodobniej przebieg wiecu, co nie spotkało się z aprobatą jednego z obecnych tam uczestników. Do sieci trafił fragment nagrania, na którym mężczyzna kieruje w stronę posłanki wulgarne słowa.

 

Co nagrywasz, ty idiotko zaj**ana?

Wy j**ane, czerwone komuchy!

 

W dalszej części nagrania Filiks twierdzi, że została uderzona – mężczyzna zaś zaprzecza twierdząc, że „dopiero może ją uderzyć”. Kobieta sprecyzowała, że uderzono ją w łokieć w celu wytrącenia jej telefonu z ręki. „Żałuję, że mocniej ci nie przyj**ałem, ty tępa dzido j**ana” – krzyczał mężczyzna w odpowiedzi.

 

Nagranie zamieściła posłanka w serwisie społecznościowym Twitter.

 

ZOBACZ TEŻ: Kto teraz wygrałby wybory? Sondaż z 5 lipca!

 

zdjęcie: Facebook @andrzejduda

 

 Komentarze