Poznajcie wokalistkę, która STOI ZA sukcesem VIKI GABOR na tegorocznej Eurowizji Junior!

Reprezentantka Polski Viki Gabor wygrała tegoroczną edycję konkursu Eurowizja Junior. Zaśpiewała piosenkę „Superhero” i jej wykonaniem skradła serce widzów. Niewiele osób wie jednak, że utwór napisała dla niej inna wokalistka. 

Piosenkarka Lanberry jest współautorką piosenki Viki Gabor ale także utworu, który wykonała w poprzedniej edycji Roksana Węgiel. Lanberry już od dłuższego czasu jest związana ze sceną muzyczną. Na swoim koncie ma kilka przebojów. Dwa ostatnie lata to prawdziwe pasmo sukcesów dla Lanberry. Nie bez przyczyny, wokalistka jest autorką dwóch zwycięskich piosenek Eurowizji Junior!

 

Lanberry czyli tak naprawdę Małgorzata Uściłowska sama zastanawia się nad wzięciem udziału w „dorosłej” Eurowizji. W trakcie jednego z wydań „Pytania na śniadanie”, wpominając swój udział w eliminacjach do konkursu w 2017 roku, przyznała w wywiadzie:

ZOBACZ TAKŻE:MAJA SABLEWSKA pozuje z pupą na wierzchu! Jeden szczegół przykuł uwagę fanów…

Korci mnie w stronę tego, by może by spróbować jeszcze raz. Nie wiem, czy teraz do Rotterdamu, ale ogólnie zawsze powtarzam: nigdy nie mów nigdy! Może kiedyś jeszcze spróbuję swoich sił

https://www.youtube.com/watch?v=dEGeniPOaFg

https://www.instagram.com/p/B5VsbijhGKu/

 

źródło: plejada.pl, fot. instagramKomentarze