Przedszkolanka potrząsała i biła małą dziewczynkę! Ojciec dziecka WPADŁ W SZAŁ…

Przedszkolanka potrząsała i biła małą dziewczynkę! Ojciec dziecka WPADŁ W SZAŁ i postanowił, że nie pozwoli nigdy więcej na takie traktowanie swojej pociechy.

Do zdarzenia doszło w Qinghuamiao, które zlokalizowane jest w prowincji Hunan w Chinach. Tego dnia mężczyzna o nazwisku Li przyprowadził swoją ukochaną córeczkę do przedszkola. Nie spodziewał się, że będzie świadkiem przerażającej sytuacji. 

Chyba każdy rodzic straciłby nad sobą panowanie, gdyby widział, że ktoś próbuje krzywdzić jego dziecko. Świadkiem szokującego zdarzenia był pan Li, a ofiarą jego kilkuletnia córeczka. Gdy ojciec zobaczył, jak przedszkolanka dusi jego córkę fartuszkiem, bez wahania uderzył kobietę.

Mężczyzna w rozmowie z lokalną prasą opowiedział o szokującym zajściu, do którego doszło w przedszkolu w Qinghuamiao.

‚Tego dnia moja córeczka była w bardzo złym nastroju. Po odprowadzeniu jej do klasy, zostałem chwilę na korytarzu i śledziłem na ekranie monitoringu czy wszystko w porządku. Martwiłem się, że będę musiał wrócić i uspokoić moją córkę. Nie sądziłem, że zobaczę coś tak okropnego”- relacjonował Li.

Zajrzyj również na: Jak chronić dziecko przed szkodliwymi treściami w internecie? Oto 7 prostych sposobów!

Przedszkolanka, pani Hu, groziła jego córce drewnianym kijem i próbowała zmusić ją do założenia fartuszka. Gdy malutka dziewczynka odmówiła, przedszkolanka zaczęła bić ją drewnianym narzędziem.

Chwilę później dziecko trafiło do innej opiekunki, ale niebawem zjawiła się nauczycielka o nazwisku Hu i powtórnie zaczęła grozić dziecku. Dziewczynka nie chciała założyć stroju, dlatego kobieta ponownie potrząsała dzieckiem, próbowała na siłę włożyć jej fartuszek.

Tego było już za wiele! Mężczyzna wpadł w szał. Pobiegł do klasy swojej córki, a następnie spoliczkował, a później kopnął nauczycielkę. Nie rozumiał, dlaczego kobieta bez powodu bije jego córeczkę.

Zobacz: Nie chcesz umrzeć na zawał? TEN POPULARNY NAPÓJ może cię przed nim uchronić!

Policja aresztowała ojca dziecka, ale także nauczycielkę. Mężczyzna nie żałuje tego co zrobił. Li wyznał, że opiekunka nie wyraziła żadnej skruchy i nie przeprosiła jego córki. 

“Nie chciała przeprosić” – powiedział. “Nie obchodziło ją to, że może stracić pracę. Jej nastawienie i nastawienie je rodziny było podłe. Nie mogę się na coś takiego godzić. Przyjmuje konsekwencje swojego zachowania z pokorą, ale ta kobieta musi odpowiedzieć za swoje czyny”. – dodał Li.

Zdjęcie: Youtube

Źródło: Youtube

 

 

 Komentarze