Przerażające informacje nt. ofiar koronawirusa we Włoszech! Niemal wszyscy cierpieli na (…)!

Włochy przeżywają prawdziwą tragedię w związku z pandemią koronawirusa. Na Półwyspie Apenińskim zmarło już więcej osób niż w Chinach! Informacje na temat ofiar koronawirusa w Italii są przerażające. Niemal wszystkie ofiary śmiertelne COVID-19 cierpiały na inne choroby.

Badaniem zgonów osób, które zmagały się z koronawirusem zajmują się rzymscy naukowcy. Analizy pozwoliły wyciągnąć pierwsze wnioski. Ofiarami pandemii w niemal wszystkich przypadkach są osoby cierpiące na inne przypadłości lub schorzenia. Aż 75 procent osób, które zmarło na koronawirusa miało problemy z ciśnieniem krwi. 35% procent miało cukrzycę, a jedna trzecia poważne problemy z sercem. Zaledwie 0,8 procenta osób, która nie żyje nie skarżyło się na żadne dolegliwości i było zdrowe.

 

ZOBACZ:Z powodu koronawirusa miała spędzić samotne urodziny! Znajomi zrobili jej niesamowitą niespodziankę!

 

 

Naukowcy wyliczyli również średni wiek ofiar pandemii COVID-19, który wynosi 79,5 lat. Ofiary epidemii mające mniej niż 40 lat to w większości mężczyźni, którzy cierpieli na poważne problemy zdrowotne i liczne schorzenia. Włosi są jedynym krajem w Europie, gdzie odnotowano największą liczbę przypadków zarażenia koronawirusem. Sytuacja w kraju jest dramatyczna, a władze nie nadążają z pogrzebami ofiar pandemii. Najgorsza sytuacja jest na północy Italii, gdzie wprowadzono najostrzejsze obostrzenia. Mieszkańcy Półwyspu Apenińskiego z niepokojem patrzą w przyszłość i martwią się jak będzie wyglądało jutro. Eksperci podkreślają, że zachorowania na tak dużą skalę to efekt łamania kwarantanny przez Włochów na początku wybuchu choroby.

 

ZOBACZ TAKŻE:Kolejna ZNANA osoba zarażona koronawirusem! To KSIĄŻĘ…

 

źródła: fakt.pl, foto: twitter.com

 Komentarze