Przerażający czyn 22-latki! Skrzywdziła 14-latka, wszystko nagrywała telefonem!

Przerażający czyn 22-latki! Skrzywdziła 14-latka, wszystko nagrywała telefonem!

22-letnia Irabelis Carrazana z Miami w USA została oskarżona o przerażające czyny. Kobietę zatrzymała policja po tym, jak odkryto, że skrzywdziła 14-letniego chłopca. Miała go molestować, gwałcić i wszystko nagrywać. Później oskarżona szantażowała nastolatka kompromitującymi filmami.

Amerykanka została zatrzymana i aresztowana przez policję w Miami w poniedziałek. Irabelis Carrazana wpadła, bo chłopiec, którego krzywdziła zgłosił się na policję i opowiedział, co robiła mu kobieta. 14-latek od pół roku cierpiał prawdziwe katusze. 22-latka regularnie go gwałciła i nagrywała swoje przerażające czyny. Filmy miały być formą szantażu, jak się później okazało stały się dowodem w sprawie przeciwko niej. Irabelis skrzywdziła 14-latka kilkukrotnie, zmuszała go również do handlu narkotykami.

 

ZOBACZ:Kiedy policjanci zajrzeli do zamrażalnika oskarżonego zdębieli! Mężczyźnie grozi długoletnie więzienie!

 

Nastolatek nie mógł już dłużej znieść krzywd i cierpień ze strony prześladowczyni. Chłopiec przełamał strach i zgłosił się na policję. Ze szczegółami opowiedział jakich krzywd zaznał ze strony 22-letniej Irabelis Carrazana. 14-latek zeznał min., że kobieta zmuszała go do działalności w gangu, a kiedy jej się stawiał surowo go karała. Kobieta nie znosiła sprzeciwu i była wściekła, że chłopiec nie był jej posłuszny. Amerykanka została zatrzymana przez policję i przyznała się do stawianych zarzutów. Carrazana została oskarżona o seksualne wykorzystanie nieletniego i nagrywanie swoich wulgarnych czynów. Śledczy zarzucają jej również handel narkotykami i zmuszanie do współpracy z gangiem.

 

ZOBACZ TAKŻE:Matka z zimną krwią zabiła swoją małą córeczkę! Nie pójdzie do WIĘZIENIA…

 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com

 

 

 Komentarze