Przyjaźniły się ze sobą od dziecka. Po 17 latach dowiedziały się, że są (…)!

Historia dwóch Amerykanek, Ashley Thomas i Latoyi Wimberley jest wręcz niewiarygodna. Amerykanki przyjaźniły się ze sobą od dziecka. Kobiety od zawsze miały ze sobą wiele wspólnego i były ze sobą nierozłączne. Dopiero po 17 latach dowiedziały się, że były dla siebie kimś więcej niż tylko przyjaciółkami.

Ashley i Latoya poznały się 17 lat temu w gimnazjum Sulzbergera w Filadelfii. Sytuacja była niezwykła, ponieważ zaprzyjaźniły się kiedy Ashley Thomas wykonywała fryzurę swojej nowej koleżance Latoyi Wimberley. Od tamtej pory dziewczyny były ze sobą nierozłączne. Spotykały się w wolnym czasie i zapraszały do domu. Ojciec Latoyi zażartował nawet, że są jak siostry i wcale się nie pomylił! Po 17 latach słowa mężczyzny okazały się prorocze. Dorosłe już kobiety dowiedziały się o tym zupełnie przypadkowo. Podczas imprezy zaręczynowej Latoyi nie mogło zabraknąć Ashley. Wtedy jedna z przyjaciółek jej mamy powiedziała kobiecie, że matka Ashley spotykała się kiedyś z ojcem Latoyi.

 

ZOBACZ:Wyglądają jak siostry! Niewielu jest w stanie wskazać, która z nich to matka, a która córka!

 

Sytuacja została wyjaśniona po przeprowadzeniu testów genetycznych przez Latoyę, Ashley i Kennetha. Wyniki testów przerosły oczekiwania najlepszych przyjaciółek, ponieważ okazało się, że są siostrami. Podobieństwo między kobietami jest nie do podważenia. W dzieciństwie obie miały przerwę między zębami i wysokie kości policzkowe. Kobiety łączy nie tylko wspólny ojciec, ale również fakt, że obie urodziły się w tym samym dniu! Jakby tego było mało ich mężami są bracia, z którymi zaczęły spotykać się kilka lat temu.

 

ZOBACZ TAKŻE:Jak SIOSTRY? Julia WIENIAWA pokazała MAMĘ! (FOTO)

 

źródła: o2.pl, foto: youtbe.com

 

 

Komentarze