Wyglądają jak siostry! Niewielu jest w stanie wskazać, która z nich to matka, a która córka!

Wiele osób na świecie marzy o tym, by zawsze wyglądać pięknie i młodo. Niestety jeszcze nikt nie wynalazł środka, który pozwoliłbym nam zachować młodzieńczy wygląd przez całe życie. Starzenie można jednak opóźnić, na co przykładem jest Joleen Diaz. Kobieta skończy w tym roku 43-lata, a nadal może pochwalić się ciałem nastolatki. Gdziekolwiek pojawia się ze swoją 19-letnią córką wszyscy myślą, że jest starszą siostrą Meilani!

Joleen Diaz mimo upływu lat nadal zachwyca swoim wyglądem. 43-latka mieszkająca wraz z rodziną w Kalifornii często jest mylona ze swoją córką. Zaliczyła przez to wiele śmiesznych sytuacji, ponieważ wiele osób reaguje zdziwieniem kiedy mówi ile ma lat. Amerykanka przyznała, że kiedy pojawia się gdzieś ze swoją córką, a ktoś ich nie zna, to nie potrafi wskazać która z nich to matka, a która córka. Joleen jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie publikuje swoje zdjęcia i zyskuje coraz większe grono obserwujących. W tej chwili jej profil śledzi już prawie 50 tysięcy osób!

 

 

 

43-letnia Amerykanka dostaje mnóstwo pytań co robi, że wciąż wygląda tak pięknie i młodo. Wiele kobiet zazdrości jej idealnej sylwetki i braku zmarszczek. Trzeba przyznać, że jej twarz niewiele różni się od twarzy jej 19-letniej córki Meilani, które jest od niej młodsza o 23 lata! Jollen Diazd w rozmowie z fanami zdradziła, że swój młodzieńczy wygląd zawdzięcza diecie, którą stosuje od lat. Amerykanka jest również aktywna fizycznie, dużo biega i chodzi na siłownie. Oprócz tego jak każda kobieta na świecie dba i pielęgnuje swoją skórę.

 

View this post on Instagram

‘Cause I love her ♥️

A post shared by Joleen Diaz (@joleendiaz) on

 

źródła: o2.pl, foto: instagram.com

 

 Komentarze