Radwańska w ciąży! Radosną nowiną podzieliła się na Instagramie

Agnieszka Radwańska podzieliła się ze swoimi fanami dość wymownym zdjęciem. Jak się okazuje tenisistka spodziewa się dziecka.

Agnieszka Radwańska to wspaniała tenisistka. Jest finalistką Wimbledonu i wiceliderką rankingu WTA. Kobieta jakiś czas temu zakończyła swoją karierę po ty by móc spełnić się jako kobieta i żona. Swoją sportową „emeryturę” wykorzystuje jednak w bardzo szlachetny sposób.  Jest nie tylko ambasadorką dobrej woli UNICEF, ale także wspiera fundację Kuby Błaszczykowskiego – „Ludzki Gest”. Dzięki zakończeniu kariery ma teraz czas na rodzinę i spełnianie swoich marzeń nie do końca związanych ze sportem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wyjątkowo ekstremalna pogoda w weekend! Należy spodziewać się…

 

Plotki o ciąży Agnieszki Radwańskiej krążą w mediach już od początku nowego roku. Fani dopatrzyli się na jednym ze zdjęć tenisistki zaokrąglonego brzuszka. Aga dementowała wszelkie plotki i pogłoski chcąc chronić swoją prywatność jednak teraz sama oznajmiła prawdę.

„Przyszedł czas na nowy etap w życiu!” napisała w opisie zdjęcia na swoim Instagramie Aga

Najwidoczniej tenisistka czekała na odpowiedni moment, aby pochwalić się radosną nowiną z fanami. Trzeba przyznać, że zdjęcie malutkich bucików dziecka jest przeurocze! Zobaczcie sami:

 

W komentarzach pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy z gratulacjami:

,,Gratulacje wszystkiego dobrego kochana zdrówka ❤️😍Aga”

Piękny czas przed Tobą! Gratulacje! 💪🏻😍Komentarze