Ralph Kamiński jest zdruzgotany! Nie żyje jego…

Ralph Kamiński to piosenkarz, który w ostatnich latach zrobił prawdziwą furorę. I choć jego wygląd budzi często kontrowersje, to 33-latek ma rzeszę wiernych fantów.

Mówi się, że każdy „sukces ma wielu ojców”, a Ralph Kamiński właśnie poinformował o tym, że zmarła jedna z osób, która wspierała go na jego muzycznej drodze.

 

Anna Domżalska nie żyje
https://www.instagram.com/ralphkaminski/

 

Ralph Kamiński jest zdruzgotany

 

Jestem zdruzgotany…

– napisał gwiazdor.

 

Julia Wieniawa w duecie z Ralphem Kamińskim. Zobacz!

 

Dalej poinformował o śmierci Anny Domżalskiej, która uczyła go śpiewu na Akademii Muzycznej w Gdańsku:

 

Dzisiaj odeszła Pani Ania. Anna Domżalska, jedna z najważniejszych osób na mojej drodze zawodowej. Niedawno skończyła 60 lat. Była moja nauczycielką śpiewu, moją guru, nauczyła mnie ciężkiej pracy, pokory, śpiewać tak, jak w życiu bym nie przypuszczał że mógłbym.

 

Pani Aniu, będę za panią ogromnie tęsknił. Zmieniła Pani moje życie. Kocham panią, mam złamane serce …. 💔

 

Hołownia z córką w Sejmie. CO dziewczynka zrobiła na środku gabinetu?!

 

Anna Domżalska nie żyje

 

Anna Domżalska urodziła się w 1963 roku, a zmarła 4 grudnia 2023 roku. Od 20 lat pracowała jako wykładowca w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Prowadziła tam klasę śpiewu oraz zajęcia z emisji głosu na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. I właśnie na tej uczelni Ralph Kamiński ukończył wokalistykę.

Pani Anna Domżalska współpracowała także Teatrze Muzycznym w Gdyni, Maybe Theatre Company w Gdańsku, Teatrem Muzycznym ROMA, Teatrem Wybrzeże w Gdańsku, czy Teatrem Muzycznym w Poznaniu, gdzie przygotowywała wokalnie wystawiane tam spektakle.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ralph Kaminski (@ralphkaminski)

Komentarze