Robert Makłowicz POKAZAŁ, jak wygląda jego ŻONA! Cały internet W SZOKU!

Agnieszka i Robert Makłowiczowie są małżeństwem o długoletnim stażu. Niebawem będą świętować 30 rocznicę swojego ślubu. Jednak niewiele osób kojarzy, jak wygląda żona popularnego kucharza. Robert Makłowicz bardzo rzadko pokazuje się z żoną Agnieszką.

Tajemnicza Agnieszka

Żona Roberta Makłowicza z wykształcenia jest teatrologiem. Skończyła też Organizację Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w Szkole Filmowej w Łodzi. Niedługo po studiach rozpoczęła pracę w telewizji. Ponoć to właśnie Agnieszka zwrócił uwagę na Roberta Makłowicza. Już w 1991 orku para stanęła na ślubnym kobiercu. Ślub odbył się w Armenii, bo rodzina Makłowicza swoje korzenie wywodzi stamtąd. Popularny kucharz i krytyk kulinarny mówił o ceremonii:

Nic nie rozumiałem, bo ksiądz mówił po ormiańsku”.

Agnieszka i Robert mają syna Mikołaja, który z ojcem prowadzi sklep winiarski w Krakowie. Młodszy syn, Ferdynand wybrał karierę prawniczą.

 

Żona jest najważniejsza

Robert Makłowicz wielokrotnie podkreślał, że wszystko zawdzięcza swojej żonie Agnieszce. Ukochana przed laty nakłoniła męża do gotowania i podróżowania. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Program kulinarny Makłowicz w podróży doczekał się dziesięciu sezonów. Agnieszka Makłowicz była producentką cyklu reportaży. Mąż tak mówił o niej tygodnikowi Życie na Gorąco:

Moja żona nie mówi mi, co mam gotować, a ja nie wtrącam się do spraw technicznych. Dzięki temu jesteśmy razem. Jeśli człowiek połowę czasu spędza w hotelach, to przynajmniej może się obudzić u boku kogoś bliskiego”.

Życie w internecie

Lubiany kucharz i krytyk kulinarny po odejściu z TVP, rozpoczął przygodę z internetem. W sieci prowadzi programy kulinarne. Wspólnie z żoną mieszka w Krakowie, ale też w Chorwacji. Makłowicz właśnie stamtąd przygotowuje część programów kulinarnych. Jak sam mówi na starość chciałby zamieszkać tam ze swoją żoną Agnieszką.

 

Źródło: Życie na Gorąco

Zdjęcia: Facebook, You TubeKomentarze