Rodzice myśleli, że ich dzieci śpią w pokoju! Pod osłoną nocy rozgrywał się koszmar!

Prawdziwy koszmar przeżyli rodzice dwuletnich bliźniąt. Para, jak każdego wieczoru ułożyła swoje pociechy do snu. Kiedy rodzice myśleli, że maluchy zasnęły, w dziecięcym pokoju rozgrywał się koszmar. Dominic i Clara wyszli z łóżeczek i zaczęli wspinać się po dużym regale, wtedy stało się coś strasznego!

Dramat rodziców i ich dwuletnich bliźniąt rozegrał się w Morgan Hill w Kalifornii. Mama postanowiła ułożyć swoje pociechy do snu i kiedy wydawało jej się, że Clara i Dominic zasnęli wyszła z pokoju. Okazało się, że dzieci w ogóle nie zamierzały jeszcze iść spać, ponieważ chciały się trochę pobawić. Maluchy wyszły z łóżeczek i podeszły do dużego regału. Kilka sekund później z dziecięcego pokoju było słychać rozdzierający krzyk bólu i płacz. Mama instynktownie spojrzała na monitor, to co się dzieje w pokoju bliźniąt nagrywa kamera, i przerażona pobiegła na górę.

 

 

ZOBACZ:Nauczycielka wpajała swoim uczniom, że narkotyki są złe! Zmarła po przedawkowaniu (…)!

 

 

Na górze rodzice przekonali się, że dzieci znalazły się w tragicznym położeniu. Nagranie z monitoringu rozwiało wszelkie wątpliwości. 2-letnie bliźnięta postanowiły wejść na ogromną szafę po wysuniętych szufladach, która ostatecznie przewróciła się pod ich ciężarem. Na szczęście dzieci prócz tego, że najadły się strachu wyszły z wypadku bez szwanku. Przykra historia będzie dla nich dobrą nauczką na przyszłość.

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Jest PRZEŁOM w sprawie 4-letniej Ines! Zbigniew Ziobro złożył skargę nadzwyczajną do Sądu Najwyższego!

 

 

 

 

 

źródła: fakt.pl, foto: youtube.com, wideo: youtube.com

 Komentarze