Śmiertelna choroba zaatakowała. Dramat sędzi Anny Marii Wesołowskiej

Anna Maria Wesołowska to najbardziej znana sędzia w Polsce. Grała w programie telewizyjnym emitowanym na antenie stacji TVN.

Program telewizyjny „Sędzia Anna Maria Wesołowska” był emitowany na antenie TVN od 6 marca 2006 do 19 grudnia 2011 i znów zagościł od 2 września 2019 na antenie TTV. W każdym odcinku serialu przedstawiony jest inny proces karny, który ma na celu przybliżenie widzom prawdziwego procesu sądowego. Sędzia Sądu Okręgowego, Anna Maria Wesołowska, gra samą siebie w każdym odcinku.

 

Najbardziej znana sędzia w Polsce przeżywa ostatnio ciężkie chwile. Rok temu zmarł jej mąż, a w tym roku dopadła ją śmiertelna choroba. Anna Maria Wesołowska nie dzieliła się swoją sytuacją zdrowotną w mediach, ale tez starała się zachować pogodę ducha i nie załamywać się.

 

CZYTAJ TAKŻE: Zenek Martyniuk komentuje proces o POBICIE! „Wykręcili mi rękę do założenia kajdanek. Zabolało!”

 

Choroba zdarza się każdemu. Ja nie traktowałam tego jako ciosu od losu, tylko jako pewną rzecz, którą muszę załatwić i to wszystko

 

– powiedziała sędzia Anna Maria Wesołowska.

 

Popularna sędzia zmaga się guzem mózgu. Musiała przejść operację onkologiczną. Lekarze z powodzeniem usunęli guza, jednak Anna Maria Wesołowska doznała paraliżu części twarzy w wyniku zabiegu. Spowodowało to efekt pewnej niesymetryczności twarzy, co utrudniło życie zawodowe sędzi, a także występowanie w programie telewizyjnym.

 

Mimo wszystko Anna Maria Wesołowska zachowuje pozytywne myślenie i traktuje swoje przejścia zdrowotne po prostu jako kolejny etap w życiu. Nie rozgłaszała wiadomości o swojej chorobie, ponieważ z reguły unika rozgłosu medialnego dotyczącego jej życia prywatnego.

 

 

Źródło: alaluna.pl / foto zrzut ekranu Youtube.com tvnpl

Komentarze