Wnuk królowej ELŻBIETY II rozwodzi się z żoną…

Wnuk królowej Elżbiety II rozwodzi się z żoną. Para poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych o tym, że jest obecnie w separacji. Planowany jest rozwód.

 

 

 

Wnuk królowej Elżbiety Peter Phillips i jego żona Autumn poinformowali, że są w separacji i planują się rozwieźć w najbliższym czasie. Rozstanie pary to obecnie główny temat brytyjskich tabloidów.
Królowa Elżbieta ma spore powody do zmartwień. Najpierw dowiedziała się o rezygnacji Harry’ego i Meghan, teraz musi zmierzyć się z rozwodem kolejnego wnuka, Peter Phillipsa.
Peter Phillips to syn księżniczki Anny i jej pierwszego męża Marka Phillipsa. Jest on najstarszym wnukiem królowej Wielkiej Brytanii. Peter Philips i Autumn Kelly pobrali się 17 maja 2008 roku. Niecały rok wcześniej doszło do zaręczyn pary. Dla ukochanego, Autumn została członkinią kościoła anglikańskiego. Ceremonia ślubu odbyła się w kaplicy na Windsorze. 29 grudnia 2010 roku urodziła się córeczka pary, Savannah, pierwsza prawnuczka królowej Elżbiety II. W marcu 2012 roku urodziła się druga córeczka – Isla Elizabeth Philips.

Sprawdź też: Ujawniono tajemnicę! Księżna Kate tak naprawdę…

Książę Peter Phillips oraz jego żona Autumn, zapewnili w swoim oświadczeniu, że decyzja o rozwodzie to „najlepsze rozwiązanie dla ich dwojga dzieci” . Dodali również, że będą na zmianę opiekować się dziewczynkami.
„Doszli do wniosku, że to najlepszy sposób działania dla ich dwojga dzieci i ciągłej przyjaźni. Decyzja o rozwodzie i dzieleniu się opieką zapadła po wielu miesiącach dyskusji i choć jest smutna, to jest polubowna” – wyznał rzecznik królewskiej rodziny.
Zdjęcia: Youtube

Komentarze