Smutne wieści od Beaty Pawlikowskiej! Po 7 latach została…

58-letnia Beata Pawlikowska jest osobą, która w młodości mierzyła się z poważnymi problemami osobistymi.

Tamte doświadczenia dały jej jednak siłę, by odkrywać siebie i pomagać innym. W efekcie Beata Pawlikowska stała się nie tylko podróżniczką, ale i autorką poczytnych poradników, między innymi „Kody podświadomości”, „Trening Szczęścia” czy „Jestem szczęśliwym singlem”, gdzie pisze o tym, że zanim wejdziemy w jakiś związek, powinniśmy umieć być szczęśliwi sami z sobą.

Niestety sama Pawlikowska obecnie mierzy się z trudną sytuacją.

 

https://www.instagram.com/beata.pawlikowska/

 

Beata Pawlikowska i Danny Murdock

Podróżniczka, dziennikarka i pisarka wzięła ślub z Wojciechem Cejrowskim (akt został później unieważniony), następnie związała się z Rafałem Jędrzejewskim, a później z amerykańskim prawnikiem – Dannym Murdockiem. W 2020  roku Pawlikowska zaręczyła się ze znacznie młodszym od sienie mężczyzną. Co więcej, zapowiadała, że wezmą ze sobą 100 ślubów.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Beata Pawlikowska (@beata.pawlikowska)

 

Pierwszy raz od 7 lat sama spędzi Walentynki

Od dawna jednak ani na profili podróżniczki, ani na profilu prawnika nie pojawiały się wspólne zdjęcia. Wczoraj zaś Pawlikowska potwierdziła rozstanie. Przyznała też, że po 7 latach związku, po raz pierwszy samotnie spędzać będzie Walentynki.

 

Po raz pierwszy od siedmiu lat spędzam Walentynki znów jako szczęśliwy singiel ❤Rozstanie nie jest porażką. Jest raczej odwagą bycia wiernym sobie (…)

 

Byłam szczęśliwa w związku. Teraz jestem znów szczęśliwym singlem ❤

– napisała nawiązując do tytułu własnej książki.

 

I wyjaśniła:

 

Co zrobić kiedy we wspólnej drodze pojawiają się fundamentalne różnice w spojrzeniu na życie i świat? Czasem można je pogodzić, ale czasem może zdarzyć się tak, że mimo najlepszych chęci nie ma miejsca na kompromis. Masz wtedy do wyboru: milczeć i skrycie cierpieć z lęku przed rozstaniem, albo życzliwie i otwarcie odważyć się poruszyć trudne tematy, doprowadzić tę rozmowę do końca, wyciągnąć wnioski i w porozumieniu z partnerem podjąć decyzję co dalej.

 

Optymizm, optymizmem. Faktem jest jednak, że związek nie przetrwał próby czasu…

 

Roksana Węgiel ma NOWEGO partnera! Kto to taki?!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Beata Pawlikowska (@beata.pawlikowska)

Komentarze