Roksana Węgiel ma NOWEGO partnera! Kto to taki?!

Na początku 2023 roku Roksana Węgiel ujawniła, że spotyka się ze starszym od siebie mężczyzną – Kevinem Mglej.

Co więcej, okazało się, że tekściarz i producent muzyczny ma dziecko z inną kobietą. Negatywne reakcje fanów podkręciła jeszcze sama Roxie, która niemal z dnia na dzień zmieniła swój wizerunek i zaczęła publikować odważne zdjęcia – została bowiem ambasadorką jednej z marek bielizny.

Od tego czasu minął już ponad rok, jednak wiele osób wciąż nie może „wybaczyć” 19-latce, że nie pozostała ona słodką i nieśmiałą dziewczynką. Tymczasem dziś w nocy do sieci trafiło zdjęcie z nowym partnerem Roxie!

 

https://www.instagram.com/tanieczgwiazdami/

 

19-latka ma na swoim koncie nie tylko wygraną w programach muzycznych „The Voice Kids” oraz w dziecięcej Eurowizji, ale też w programie tanecznym „Dance Dance Dance”, w którym brała udział w 2021 roku. Z kolei od marca 2024 r. będziemy mogli ją oglądać w programie „Taniec z Gwiazdami”.

 

Nowym partnerem tanecznym Roxie został Michał Kassin, który na co dzień występuje w Teatrze Muzycznym w Gdyni:

 

[Michał Kassin] Zawodowy tancerz i choreograf sportowego tańca towarzyskiego. Posiadacz najwyższej klasy tanecznej „S”. Zwycięzca otwartych Mistrzostw Polski i reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata w Gruzji w 2018 roku w tańcach latynoamerykańskich. Członek kadry Polski w sportowym tańcu towarzyskim. Uczestnik największego festiwalu tańca towarzyskiego na świecie- Blackpool Dance Festival w Anglii. Michał jest głównym trenerem w jednej z gdańskich szkół tańca – Studio Tańca Black Dance.

– czytamy na stronie Teatru.

 

Tymczasem na profilu TzG napisano:

 

U boku @roxie_wegiel w #TzG zobaczycie @michalkassin 🔥✌️ Zwycięzcę otwartych Mistrzostw Polski oraz wielu prestiżowych turniejów w Polsce i za granicą!

 

Widzowie zaś uważają, że Roksana i Michał to bardzo mocna mara oraz, że mają ogromne szanse na zwycięstwo w „Tańcu z Gwiazdami”.

 

https://www.instagram.com/tanieczgwiazdami/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Komentarze