Smutne wieści od Moniki Richrdson: „ból, cierpienia, niepowodzenia”

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski przekazali smutne wieści. W poście czytamy o bólu, cierpieniu i niepowodzeniu.

Przypomnijmy, że Richardson i Wojterkowski poznali się kilka lat temu. Związali się ze sobą po tym, jak zakończył się związek dziennikarki ze Zbigniewem Zamachowskim.

 

https://www.instagram.com/konrad_wojterkowski/

 

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski szybko zamieszkali razem i wydawało się, że kobieta odżyła w tym związku. Pojawiły się relacje z wyjazdów zagranicznych, lekcji tanga, wyścigów samochodowych czy spotkań z przyjaciółmi.

 

Niestety po dwóch latach życia razem, para się rozstała. Informację na ten temat podał Konrad Wojterkowski. Można się więc domyślać, że to była jego decyzja:

 

Nasza piękna ponad dwuletnia przygoda życiowego partnerstwa z @MonikaRichardson się zakończyła. Przeżyliśmy wiele wspaniałych chwil, ale też goryczy spowodowanych głównie noszonym przez lata doświadczeń bagażem życiowego bólu, cierpień, niepowodzeń, a czasem też traum wyniesionych z dzieciństwa. Oboje jesteśmy mocno poorani życiowo i nie było łatwo połączyć tego w jedną rodzinę.

– napisał.

 

Dalej nawiązał do swoich problemów finansowych. Jak sam przyznał w jednym z wywiadów, ma 100 milionów długu!

 

Od początku mieliśmy świadomość, że posklejanie naszych trudnych osobowości na „do końca” życia będzie graniczyło z cudem. Moja skomplikowana sytuacja finansowa z bagażem braku gotówki czasem nawet „na bilet tramwajowy” na pewno nie pomogła.

 

Wojterkowski stwierdził, że z Moniką rozstają się w zgodzie:

 

Oboje jesteśmy wdzięczni losowi za wspólny czas i rozstajemy się w przyjaźni. Nie walczymy ze sobą i nie „drzemy kotów”. Wręcz przeciwnie; możemy na siebie liczyć i tak jak połączyło nas uczucie, tak łączy nas przyjaźń i ta na pewno możliwa jest na zawsze

 

Monika Richardson 25 kwietnia 2023 r. skończyła 51 lat. Związana była z Przemysławem Pohrybieniukiem, była żoną
Willa Richardsona, Jamiego Malcolma i Zbigniewa Zamachowskiego. Tym samym obecnie zakończył się jej piąty, poważny związek.

Dosłownie kilka dni temu dziennikarka pisała o „znakach”, jakie dostaje. Czyżby miały one ją ostrzegać przed kolejnym życiowym niepowodzeniem?

 

>>>Doda zaświeciła tyłkiem, ale to BUTY skradły show. Zrobiła je ze SPODNI!?

 

Komentarze