Stało się! Bez szczepienia NIE zrobisz zakupów w tych sklepach.

Potwierdziły się domysły z ostatnich tygodni. W niektórych sklepach nie będzie można zrobić zakupów, jeśli nie będzie się zaszczepionym przeciwko COVID-19.

Pandemia koronawirusa zmieniła świat raz na zawsze. Wiele branż musiało drastycznie zmienić sposób funkcjonowania, sporo zbankrutowało. Kolejne obostrzenia mają zahamować rozprzestrzenianie się COVID-19, a realizacja programu szczepień z czasem ma przywrócić funkcjonowanie do normalności.

Jednak jak się okazuje nawet w przypadku opanowania szalejącej pandemii, zmiany są już nieuniknione. Spekulacje na temat szeregu ograniczeń w przypadku braku przyjęcia szczepionki przeciwko koronawirusowi okazały się w pełni prawdziwe. Być może proces ten będzie postępował dalej.Póki co zakupów nie zrobimy w…

sklepach IKEA w Izraelu. W  niektórych sklepach szwedzkiej sieci w tym kraju rozdaje się szczepionki zupełnie za darmo. W pięciu sklepach IKEA w Izraelu przygotowano punkty szczepień dla pacjentów. Szczepionkę przyjąć można przed zakupami. Wystarczy podjeść do zorganizowanego punktu. Aktualnie szczepić można się w w Beer Szewie, Esztaolu, Hajfie i Riszon le-Cijon.

IKEA – brak szczepionki oznacza brak wejścia do sklepu

Przyjęcie szczepionki przeciwko COVID-19 jest warunkiem koniecznym aby moc swobodnie zrobić zakupy w sklepach sieci IKEA. Jednak możliwość zaszczepienia się w punktach wygasa 23 lutego. Izrael, to jeden z tych krajów, w których sytuacja związana z pandemią była bardzo niebezpieczna. Jednakże została ona dość szybko i skutecznie opanowana.Komentarze